MANIFESTUA / MANIFIESTO / PETITION

IRUÑA-VELEIAKO AUZIA ARGITZEAREN ALDEKO MANIFESTUA

Arabako Foru Aldundiak, 2008ko udazkenean hartutako erabaki baten bidez, ofizialki faltsutzat jo zituen 2005 eta 2006ko jardunaldietan Iruña-Veleiako aztarnategian aurkitutako “ezohiko grafitoak” (400 inguru), eta indusketa-baimena kentzea erabaki zuen Lurmen S.L. enpresari. Handik gutxira, zigor-espedientea irekiz, auzibidean jarri zituen enpresa horretako hainbat kide eta kolaboratzaile.

Behean sinatzen dugun pertsonok pentsatzen dugu ez dagoela behar bezala frogatuta grafitoen faltsutasuna, eta benetakoak izatea ere litekeena dela iritzirik, ondorengoa eskatzen diegu auzian erabakimena dutenei:

1) piezek hasierako egoeran jarraitzen dutela konproba dezatela.
2) grafitoen analisi eta ikerketa zientifiko berriak egitea agin dezatela.
3) parteekin zerikusirik ez duten arkeologo entzutetsuek indusketa kontrolatuak egin ditzatela aurrez seinalatutako lekuetan.

Era berean, Arabako Foru Aldundiari eskatzen diogu birpentsa ditzala hartutako erabaki txit larriak eta erretira dezala bere kereila, aurkikuntzen benetakotasuna edo faltsutasuna erabakiko duten frogak egin arte bederen.

Agiri hau sinatzeko bidali mezu (moc.liamg|aielevsos.retsambew#moc.liamg|aielevsos.retsambew) bat datu hauekin:

  • Izen-abizenak
  • Nortasun agiriaren zenbakia
  • Bizilekua
  • Lanbidea edo titulazioa

Sinatzaileak espreski baimena ematen du bere izena sos-veleia.com webgunean ager dadin.

Izen-abizenak
Nombre y apellido
Name
Bizilekua
Lugar de residencia
Place of residence
Lanbidea/Titulua
Profesión/Título
Profession/Degree
1. Koenraad Van den Driessche Beasain Doctor en Geología
3. Maritxu Goikoetxea Glz. de Lopidana Gasteiz Irakaslea
4. Iker Filloy Nieva Gasteiz Economista
5. Pello Paulo Eizagirre Portillo Zumaia Trabajador
6. Luis Manuel Etxeberria Urretabizkaia Donostia Nekazal ingeniaria
7. Estitxu Breñas Glz de Zarate Gasteiz Euskalgintza/Historian lizentziatua
8. Roslyn M. Frank Iowa City (IA United States) Professor Emeritus/Linguist
9. Gorka San Sebastian Mendizabal BEASAIN Ingeniero Técnico
10. Xabi Otsoa de Alda Gasteiz Terapeuta / Historian lizentziatua
11. Joseba Mikel Agirre Oar GASTEIZ Psikiatra
12. Pako Iriarte Arruti Azpeitia Suhiltzailea
13. Felix Zubiaga Legarreta Zornotza - Amorebieta Licenciado en Románicas (Jubilado)
14. Jaime Albillos Arnaiz Donostia Ingeniero Técnico
15. ARANTXA ZABALA ARTOLA ZIZURKIL - GIPUZKOA LIBURUZAINA/GEOGRAFIA ETA HISTORIAN LIZENTZIATUA
16. Jexux Eizagirre Portillo Zumaia pedagogia lizentziaduna
17. Antonio Mendizabal Etxeberria, Donostia neurosikiatra
18. Juan Martin Elexpuru Bergara Filologoa
19.Antton ERKIZIA ALMANDOZ LESAKA - Nafarroa- Hezkuntza Zientzitan lizentziaduna
20. AMAIA ZABALA ARTOLA ZIZURKIL (GIPUZKOA) OSTALARIA
21. Alfontso Mtz. Lizarduikoa UPV (Donostia) Filosofia Fakultatea Titulazioa: Zientziaren filosofiako irakasle titularra
22. Ramon Muñoz Mitxelena Hondarribia Informatikaria
23. Iñaki Insausti Lasa Donostia artista
24. Iñigo Uribe-Etxebarria Vitoria-Gasteiz Responsable comercial y marketing
25. ARRATE FILLOY NIEVA VITORIA-GASTEIZ AUTONOMA
26. Juanjo Pagola Urteaga Otxandio Itzultzailea
27. Raquel Okiñena Contín Pamplona Periodista
28. Michael Ball Den Haag (The Netherlands) Engineer
29. JUAN LORENZO ARRIETA BARINAGARREMENTERIA DONOSTIA ARKITEKTOA
30. Idoia Filloy Nieva Nanclares de la Oca Arqueóloga
31. Jorge Martínez López Nanclares de la Oca Masajista
32. Rosa María Nieva Albaina Vitoria-Gasteiz Ama de casa
33. José Antonio Filloy Ramírez Vitoria-Gasteiz Jubilado
34. Jon Urruxulegi Agirre Donostia Jubilatua
35. Andoni Sarriegi Eskisabel BEASAIN Ingeniari Teknikoa eta Hizkuntza Plangintzan Diplomatua
36. Iñigo Cendegui Urcelay Zarautz Informatika Sistemetan Ingeniari Teknikoa
37. Roeland Van den Broek Leuven (Belgium) Psychologist
38. Lourdes Leoz Murga BILBAO Autónoma
39. Javier Vegas Fernández La Puebla de Arganzón (Castilla y León) Rebelde (Licenciado en CC.II. Imagen y sonido/Columnista y hostelero)
40. Ana Jesús Gisasola Ieregi Beasain Fisioterapeuta
41. Fernando Bourthoumieu Cormenzana Donostia erretreta
42. Ikerne Alzugarai Zabaleta Donostia erretreta
43. Fernando Hiribarnegarai Agirrezabal Getxo - Bizkaia Industria Ingeniaria
44. JOKIN LENIZ ARANBARRI DONOSTIA ARKITEKTOA
45. Anttoni Lopetegi Hernani irakaslea
46. Alicia| Barredo Vesga Vitoria Administrativo
47. Aitor Filloy Nieva Ingeniero Tecnico Industrial Vitoria-Gasteiz
48. Setefilla Carabias Tenorio Licenciada Quimica Vitoria-Gasteiz
49. Josu Larrañaga Arrieta Getxo (Bizkaia) Euskal Filologoa
50. Esteban Laresgoiti Rementeria Bedarona-Ea, Bizkaia Industria Ingeniaria
51. CRISTINA DORRONSORO BEGIRISTAIN BEASAIN EKONOMISTA
52. Luis Pangua Díaz Vitoria-Gasteiz Programador informático
53. Koldo Rodriguez Akarregi Lekeitio Euskalgintza
54. Oskar Bañuelos Cerrillo Gasteiz Kazetaria
55. LUIS MARÍA GARCÍA MENDIOLA - ALAVA ASESOR LABORAL
56. Joseba Erramun Heriz Azkargota Arrasate Terapeuta
57. Ainhoa Garmendia Irizar Arkitektoa Arrasate
58. Asier Etxaniz Egiguren Elgoibar Informatikaria
59. Iosu Criado Goikoetxea Gasteiz Hostalaritza
60. BEATRIZ ORTIZ DE ARRI IZARRA VITORIA Empleada
61. Josu Jauregi Sarasola AMASA-BILLABONA ERAIKITZAILEA
62. Jose Angel Oria Ponce Zizurkil - Gipuzkoa Kazetaria
63. PATXI OTEGI TAPIA ZIZURKIL - GIPUZKOA DELINEANTEA / NEKAZARIA
64. Mikel BASTERRA VITORIA-GASTEIZ Administrativo
65. MARÍA LOURDES HERRANZ VITORIA-GASTEIZ FUNCIONARIA
66. Ana Alonso Mendez arquitecta Bilbao
67. Encarna OLIVA VITORIA-GASTEIZ Funcionaria
68. CARLOS DRONDA VILLAR GASTEIZ KAZETARIA
69. FATIMA ERRASTI ARANA ASTEASU -GIPUZKOA LIBURUZAINA / GEOGRAFIA ETA HISTORIAN LIZENTZIATUA
70. ARRITXU SANTAMARIA SARA, LAPURDI Historia irakaslea
71. Mikel Zelestino Sara -Lapurdi irakaslea
72. Amaia Etxeberria Delgado Iruñea fisika eta kimika Irakaslea
73.EDUARDO PORTILLO VITORIA-GASTEIZ GRADUADO SOCIAL
74. Mª Angeles López Rosete Vitoria-Gasteiz Ama de casa
75. Pablo Martínez Ruiz de Viñaspre Vitoria-Gasteiz Mecánico joyero
76. Montse García Pérez Vitoria-Gasteiz Autónoma-Artes Gráficas
77. Jose Miguel Campillo Robles Aramaio Irakaslea
78. MARIAN DELGADO DE ANDRES ZIZURKIL-GIPUZKOA PROFESORA
79. Aitor Jauregi Larrañaga Beasain - Gipuzkoa Delineantea / Ikaslea
80. José Luis TURRILLAS ARANZETA DEBA Harreman publikoa
81. Pilare Glz de Zarate Gasteiz Administraria
82. david alvez gasteiz maketatzailea
83. Zuberoa Jauregi Larrañaga Beasain Ingurumen Teknikaria
84. KEPA ELORTZA ODRIOZOLA Oñati Euskera Jasoketa Teknikaria
85. J. Ignacio Narbona Hernani Izarra (Araba) Informatikaria
86. Inaxio Lopez de Arana Arrieta Gasteiz itzultzailea
87. IZASKUN AMURIZA EGUIA VITORIA-GASTEIZ DISEÑADOR GRÁFICO
88. MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ DE SAN ROMÁN SAENZ DE UGARTE VITORIA-GASTEIZ ARTISTA PLASTICO / DOCTOR EN BBAA
89. nekane munduate urdangarin ataun arte ederretan lizentziaduna
90. Sorne Fdz. de Retana Otz. de Zarate Gasteiz Iralaslea
91. Oihane Perea Prz. de Mendiola Agurain Bertsolaria/ kultur eragilea
92. JosebA Aldekoa Astarloza Gasteiz Injineria
93. Asier Etxaniz Eizagirre Zumaia Ikaslea
94. Jose Mª Otz. de Landaluze Gasteiz Injineria
95. Guillermo Perea Lz. de Letona Gasteiz Langabatua
96. Jose Luis Lazkano Agirretxea Gasteiz Irakaslea
97. Idoia Blanco Ruiz de Ozenda Gasteiz Psikomotrizista
98. Aitziber Iriondo Lz. de Munain Gasteiz Udal langilea
99. Lurdes Lekuona Labaru Gasteiz Aholkularia
100. Agurtzane Villate Ruiz de Gordejuela Gasteiz Irudigilea
101. Pilar Gonzalez Auzmendi Gasteiz Administraria
102. Txomin Solabarrieta Etxaburu Bilbo Hiztegigintza
103. Sara Saez de Vicuña Ruiz de Gauna Gasteiz Kontalaria
104. Arkaitz M. Iturriotz Bilbo Arkitektua
105. Miguel Marotta Cuba Historiador
106. Luís Alfonso Sáez de Adana Vea-Murguía Vitoria-Gasteiz Ingeniero Técnico de Telecomunicaciones
107. Maria Martinez Calero Ormaiztegi P.A.S. (Personal de administración y servicios) de la UPV
108. Oier Izagirre Alsua Errenteria Injenieri Teknikoa
109. Jose Luis Agirreurreta Otegi Hernani Langilea
110. Oier Azkarraga Grajales Zuia Soziologia ikaslea
111. eneko aiala gómez de segura bilbao arkitektoa
112.Javier de Peque Bilbao Trabajador autónomo
113.IZASKUN FILLOY NIEVA VITORIA-GASTEIZ ARCHIVERA
114.Txema Fernandez Mesanza Vitoria-Gasteiz Informatico
115.Pello Joxe Aranburu Ugartemendia Zizurkil - Gipuzkoa Idazlea
116.Joseba Aurkenerena Barandiaran Urruña (Lapurdi) historia lizentziaduna/irakaslea
117.Asier Ruiz Vitoria-Gasteiz Ekonomista
118.AITOR RUIZ MEXICO D.F. Rsponsable Comercial
119. Mª Kristina Arrastoa Agote Zizurkil - Gipuzkoa Farmazilaria
120.Jon Kepa Idigoras Montoya Gernika-Lumo Autónomo-Industria Mecánica
121.Estibaliz Alberdi Bidaguren Gernika Autónoma-Comercio
122.Oskar Castillo Aldasoro Dulantzi Langilea
123.Jose Lopez Otazua Valdegobia-Araba Irakaslea
124.Gorka Aginagalde Gasteiz Aktorea
125.Amanda Ruiz Fernandez Gasteiz Irakaslea, historialaria
126.Carlos Fdz. de Betoño Ladron de Gebara Gasteiz Langilea
127.zen Abizena: Asunción Izco Rezusta Burlata – Nafarroa Nafar Gobernuko langilea
128.Mikel Maiztegi Galarza Irun Irakaslea
129.Iñigo Domaika Portilla Lagran Nekazaria
130.Sole Calzada Martínez Gasteiz Irudigilea
131.Herminia Perea Monasterio Vitoria-Gasteiz Aux Enfermeria
132.Alaitz San Roman Uranga Valdegobia-Araba Irakaslea
133.Jose Agustín Pérez López Bilbo DBHko irakasle
134.IRACHE ANTONIO AGUIRRE VITORIA-GASTEIZ EKOIZKIN ELEKTRONIKOEN GARAPENEAN GOI ZIKLOA
135.ESTHER GARCÍA DE GARAYO PÉREZ VITORIA-GASTEIZ Funcionaria
136.Nombe: GONZALO MARTIN OLANO PORTUGALETE (BIZKAIA) INFORMÁTICO
137.Joseba karlos Gonzalez Saez de Arregi London United Kingdom Langilea
138.Josemari Navascués Baskaran Ondarroa Itzultzailea
139.Angel Rekalde Donostia Sociólogo y escritor
140.Luis Mª Martínez Garate Donostia Ingeniero de Telecomunicaciones
141. ESTHER FERNANDEZ DE MENDIA RUIZ DE ERENCHUN VITORIA-GASTEIZ ALGUACIL
142. Patxi Garcia Ardanaz Vitoria-Gasteiz Irakaslea
143. Idoia Eletxigerra de la Fuente Bilbao Administraria
144. Nombre: Esther García de Garayo Pérez Vitoria-Gasteiz Funcionaria
145. JESUS PEREZ ABERASTURI VITORIA-GASTEIZ FUNCIONARIO
146. FERNANDO LOPEZ CADAVID VITORIA GASTEIZ ADMINISTRATIVO
147. FERMINA RUIZ DE ERENCHUN AGUIRRE VITORIA GASTEIZ JUBILADA
148. Aintzane Lazkano Lizundia Mendaro Zaharren zaintzailea Gipuzkoako Foru Aldundian
149. Julio Cesar Del Olmo Ortega Vitoria Especialista
150.Kike Fdz. de Pinedo Alz. de Arkaia Gasteiz Euskal Filologian lizentziaduna
151.Iñaki Ortiz de Villalba Gasteiz BETAGARRI taldeko abeslaria
152.Oihana Lerchundi Egurbide Zarautz Itzultzaile-interpretea
153. Ekaitz Cortijo López de Luzuriaga Vitoria Oficina Técnica
154. José Ramón García Guereña Vitoria Técnico
155.David Urrutia Korkuera Gasteiz Langabetua
156.Ibon Urizar Oleaga Gasteiz Irakaslea
157.Aitor Erdozia Abasolo Zeanuri Itzultzailea
158.Josune Oyarbide Nazabal Logroño Médico
159.Luis Vicente Marzo Antón Logroño Funcionario
160.Jaione Isazelaia Igartua Bergara Irakaslea
161.Joxe Luix Etxaniz Etxabe |Zumaia Langilea
162.Oihan Zubia Izagirre Getxo ingeniaritza ikaslea
163.Michael Mickelson Granville (Ohio - USA) PhD, J. Reid Anderson Professor emeritus of Physics and Astronomy, Denison University
164.Esther Martínez López Vitoria-Gasteiz Administrativva
165.Itziar Ibañez de Garaio Fuertes Vitoria-Gasteiz Empleada de Hostelería
166.Nilson Carrasco Mejía Vitoria-Gasteiz Empleado de Hostelería
167.Jose Ignacio Dorronsoro Martínez Vitoria-Gasteiz Realizador de televisión
168.Isabel García Trócoli Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Historiadora
169.M. P. Alonso. Gasteiz Doctora CC de la Educación
170.Angel Aramburu Iguaran BILLABONA Langilea
171.Bixente Olasagasti Arzallus VILLABONA ENPRESARIA
172.Elena Santamaría Hurtado |ANDOAIN ADMINISTRARIA
173.Carlos Astrain Massa Pamplona Biólogo
174. Blanca Resa Albisu Vitoria-Gasteiz Decoradora
175. JUAN LUIS GARMENDIA ARTEAGOITIA EIBAR GIPUZKOA ASEGURU AGENTZIA
176. Elixabete Irastorza Apaolaza Gasteiz Irakaslea
177.Iñigo Abecia Diez Vitoria Comercial
178.Almudena Saenz de Lafuente Vitoria-Gasteiz Profesora de gimnasio
179.Joseba Llano Hernaiz BEOTEGI (ARABA) DBHko Irakaslea
180.MIKEL IBARGUREN ARRIETA DONOSTIA LANGILEA
181.FELIPE AGINAGA FUERTES DONOSTIA TORNERO
182.NEREA AGINAGA MANZANARES DONOSTIA JEFA DE COCINA
183.Juan Antonio Iraola Peña Alegia Operador Tecnico
184.Elixabete Etxaniz Aranguren Bilbo Gizarte Hezitzailea
185.Mª Cristina Glass Aranbarri Bilbo Irakasle/Itzultzailea
186.Enrike Lahidalga Beraza Villabona FP.banca
187.JUAN ANTONIO GARCIA LEGUTIANO INGENIERO TECNICO
188.ITZIAR MEDRANO MURGA VITORIA-GASTEIZ AUTONOMA
189.Estibaliz Salazar Iturritxa Gasteiz Auxiliar de enfermeria
190.Iñigo Iñurrategi Irizar Aretxabaleta Injeniaria
191.Aitor Usobiaga Sologaistoa Bergara Administraria
192.Javier Amado Cambero Urizaharra (Araba) Sukaldeko Altzariak
193.Ángel Salazar Parra Vitoria - Gasteiz Perito industrial
194.Iñigo de Peque Bilbao Estudiante de Musicología
195.José Ignacio Vegas Aramburu Vitoria-Gasteiz Arqueólogo
196. Uxune Alustiza Idiazabal teknikaria
197.Milagros Pérez de Aguado Vitoria-Gasteiz Ama de Casa
198.Alicia Domingo Fernandez Vitoria Funcionaria
199.Jose Antonio Ortiz Alonso Vitoria Diseñador Industrial
200.Mercedes Alonso Cano Getxo Pensinista
201.Alicia Fernandez Urcullu Vitoria Pensionista
202.Maria Soledad Fernández Vitoria-Gasteiz Practicante de arquepologia desde 1968
203.Eloi Beato Vitoria-Gasteiz Actor
204.Aitor Sarriegi Galparsoro Beasain Bertsolaria / Ingeniaria Informatikan
205.Ander Egiluz Beramendi Algorta-Getxo Kazetaria
206.Juan Manuel Intxausti Letamendia Donostia Titulazioa: Ingeniari Teknikoa
207.Ander Egiluz Beramendi Algorta-Getxo Kazetaria
208.ITXASO RON ALVAREZ DE ARCAYA BILBAO LICENCIADA EN BELLAS ARTES/DISEÑADORA MULTIMEDIA
209.Lide Azkue Iruretagoiena Markina-Xemein Itzultzailea
210.Egoitz Unamuno Loidi Soraluze Euskara Teknikaria
211.Joxan Pagola Kortajarena Ubide Alkatea
212.Iñaki Uranga Rekejo Azpeitia Komertziala
213.Isabel Iribarnegaray Aguirrezabal Getxo-Bizkaia Secretaria
214.Ana Martin Urmeneta Legazpi Itzultzailea
215.Magüi Oujo Donostia ama de casa
216.Jexux Mari Irazu Muñoa Larraul Filosofian lizentziatua eta bertsolaria
217.Miguel Angel Gonzalez Alonso Daganzo (Madrid) Informático
218.Urrate Etxaburu Aizpurua Ondarroa euskara teknikaria/ Euskal Filologian Lizentziatua
219.Jose Mª Izagirre Soraluze Errenteria Pensionista
220. Ruben Beitia Sasiain Aretxabaleta langilea
221.Iñaki Bengoetxea Ansola Elgoibar Delineantea
222.AITZOL ALTUNA ENZUNZA GALDAKANO (BIZKAIA) EKONOMISTA
223.ARANTXA GOMEZ VITORIA GASTEIZ ESTUDIANTE
224.Gorka Zubeldia Urretabizkaia DONOSTIA aktorea
225. Benedicto Ruiz de Alegría Viana Angosto (Álava) Sacerdote
226. Olvido Gil Andrade Nanclares de la Oca Auxiliar de arqueología
227. Mª Angeles Delgado Valero Nanclares de la Oca Auxiliar de arqueología
228. Henar Cebrián Fernández Manurga (Alava) Arqueóloga
229. Endika Zinkunegi Zubizarreta Asparrenako Ametzaga (Araba) Hezitzailea
230. Xabier Aranburu Rodriguez Gasteiz Irakaslea
231. Unai Hiribarnegarai Zuazo Getxo Soziologian lizentziatua
232. Gontzal Fontaneda Orille Gasteiz Euskarazko irakasle ohia
233. Fernando Sánchez Aranaz Mendixur (Barrundia) Historiador
234. Rafa Núñez Murillo Maeztu (Araba) Administratiboa eta Maeztuko Herri Batzordeko partaidea
235. Unai Fernandez de Betoño Saenz de Lacuesta Gasteiz Arkitektoa eta EHUko irakaslea
236. Diego de Isusi García Gurutzeta-Barakaldo Maisua
237. Jose Mari Martioda Etxeandia Gasteiz Komunikazio-Teknikaria
238. LUIS FERNANDO RUIZ DE ARCAUTE URCELAY VITORIA -GASTEIZ PENSIONISTA
239. Josu Lavin Algorta-Getxo (Bizkaia) Lehen Hezkuntzako Irakaslea
240. Pilar Etxabe Iriondo Zumaia kultura zinegotzia
241. Xabier Infante Borinaga Oñati - Gipuzkoa Irakaslea
242. Leire Muxika Zizurkil Hizkuntza normalkuntzako teknikaria
243. Alberto Izagirre Larrañaga Azkoitia (Gipuzkoa) Irakaslea
244. Abel Irizar Mantzizidor Mutriku Hizkuntza-normalizazioko teknikaria
245.Fernando García Ortega Vitoria-Gasteiz Periodista
246.Santi De Langarika Vitoria Gasteiz Bancario
247. xabi strubell pastor hondarribia historialaria
248.Itziar Bandres Saldias Errenteria Atrezista
249.Jesús Mª Moreno Abecia Vitoria-Gasteiz Ingeniero Industrial
250.Nerea Martinez de Arrieta Mtz Vitoria-Gasteiz Ingeniera Industrial
251.Stephan Friedrich SCHRÖDER Madrid Dr. en Arqueología Clásica
252.Edurne Begiristain Iturritxa Gasteiz Kazetaria
253.Jose Luis Saenz de Urturi Vitoria-Gasteiz Funcionario
254. Lorea Gabiola Otxandio Biologoa
255.Pello Etxaniz Iturbe Lizarra Irakaslea
256.Fernando García Ortega Vitoria-Gasteiz Periodista
257.Ruper Ordorika Gasteiz Musikaria
258.ROBERTO ORTIZ DE ZARATE PEREA VITORIA-GASTEIZ FUNCIONARIO
259.Juan Carlos Martínez de Marigorta Vitoria-Gasteiz
260.Andoni Errazkin Beratzadi Hondarribia EHUko arkitektura ikaslea
261.PATXI EGILUZ GASTEIZ LANGILEA
262.Estitxu Ayo Ibarrondo Gasteiz Irakaslea
263.JESUS ANTONIO IÑIGUEZ DE HEREDIA MARTINEZ DE MANDOJANA ELORRIAGA (VITORIA-GASTEIZ) ARABA PROFESOR
264. Idurre Eskisabel Larrañaga Hendaia (Iparralde) Kazetaria
265.Eneko De Langarika Gasteiz ikaslea
266. Amaia Rodríguez Oyarbide Legutiano Ingeniero Técnico
267.Jose Luis Aizpuru Ostolaza Hendaia (Iparralde Kazetaria
268.Iker Basterretxea Hondarribia Masajista
269.NAGORE AMONDARAIN IPIÑA Gasteiz Euskal filologoa
270. Mikel Ezkerro Buenos Aires (Argentina) Historiador (jubilado)
271.Amaia Eletxigerra de la Fuente Bilbao Administraria
272.Iñaki Oyarzabal Hondarribia Arte zuzendaria
273.Aizpea Zabala Dorronsoro Zizurkil Irakaslea
274.AMAGOIA ESKUDERO LARRAÑAGA VILLABONA INGENIERITZA TEKNIKOA IKASIA ETA IRAKASLE LANETAN
275.Pedro María Martínez de Cestafe Ochoa de Eribe Técnico
276.Irune Ortiz Domingo Vitoria-Gasteiz diseñadora gráfica
277.Ainhoa Gil Zubillaga Gasteiz Estudiante
278.María Zubillaga Martinez Gasteiz Jubilada
279.Arantzazu Elguea Lekuona Gasteiz Garai batean euskarazko irakaslea
280.Jose Antonio Brazo Castillo Gasteiz Araba Informatikaria
281.Asier Aldabaldetreku Etxeberria Donostia Igeriketa Entrenatzailea
282.Igone Mozo Arostegieta Zizurkil DENDARIA
283.IÑAKI ARMENTIA GOMEZ DE SEGURA VITORIA-GASTEIZ TRABAJADOR DE LA ADMINISTRACION
284.Patri Gondat Conde Pasaia Funtzionari
285.ASIER OTAMENDI ALKORTA Gasteiz Irakaslea eta bertsolaria
286.Asier Lafuente Ruiz de Sabando Agurain Koordinatzailea
287.Iñigo Cantero Gasteiz Fresador
288.María Luisa Martínez de Lapera López de Uralde |Gasteiz Administrativa
289.Juan Carlos Fernández Díaz de Argote Gasteiz Funcionario
290.Idoia Breñas Glz. de Zarate Gasteiz Irakaslea
291.Andoni Fernández de Pinedo Grajales Vitoria-Gasteiz Langile
292.Iñaki San Vicente Perez de Eulate Vitoria-Gasteiz Pensionista
293.RAKEL SAENZ DE VILLAVERDE BILBAO LANGRAIZ EMPLEADA
294.IÑIGO ERASO ZUBIZARRETA LANGRAIZ EMPLEADO
295.Koldo Zubizarreta Gerendiain Gasteiz Irakaslea
296.María Merino Maestre Barakaldo Zientzilaria
297.Luis Sogorb Vitoria Técnico Informático
298.Xabier Rico Ituriotz Gasteiz Irakaslea
299.Ekaitz Lotina Arana Gasteiz Haur hezitzailea
300. Xabier Zabaleta Etxabe Errenteria Irakaslea
301.Maria Isabel Martinez Labrador Vitoria-Gasteiz Sukaldaria
302.Ander Solozabal Kortabarria Gasteiz Ikaslea
303.Luis Gil Zubillaga Logroño Arqueólogo
304.Nancy Torres Cobeña Nanclares de la Oca Trabajadora
305.Aitor Celaya Torres Nanclares de la Oca Pintor
306.Carlos Martínez de Zuazo Letamendi Vitoria-Gasteiz
307.Ana Esther Barredo Vesga Vitoria-Gasteiz Delineante
308.Imanol Arana Ariz Gasteiz Administrazioko langilea
309.Xabier Arrieta Goiri Gasteiz Informatikaria
310.Igor Zurutuza Ortega Beasain Gizarte hezitzailea/Gizarte Hezkuntzan diplomatua/Gizarte eta Kultur Antropologian lizentziatua
311.Ana Ramirez de Ocariz Sorolla Gasteiz Soziologoa
312.Pernando Mendiguren Lubiano Gasteiz Humanista
313.Azaitz Unanue Goikoetxea Vitoria-Gasteiz Biologoa
314.Aitor Urkiza Solabarrieta Lapuebla de Labarka Irakaslea
315.Yolanda Beistegi Torrecilla Vitoria-Gasteiz Administrativa
316.Jorge Mª Ribero Meneses Zumaia Idazle, filologo eta aurrehistorialaria
317.Arantza Lopez de Guereña Gasteiz Arquitecta
318.Cecilio Ochoa de Retana LLanos Gasteiz Delineante
319.Elisa Arguijo Gasteiz Psicóloga
320.Uxune Beristain Aldasoro Etxarri Aranatz (Nafarroa) Administrativo
321.Alvaro Alonso Hernandez Vitoria Economista
322.José Antonio García Marchena Lleida Enfermero
323.Josu Lopez Zumalakarregi Zumarraga Gerente
324.Iván Martínez Arrondo Vitoria-Gasteiz Economista
325.OLIMPIA GARCÍA SÁEZ DE ARREGUI VITORIA ADMINISTRATIVO
326.Antxeta Knörr Rekondo Gasteiz Administraria
327.MAIDER URIARTE GARITAONANDIA GASTEIZ EMPRESARIA
328.Daniel Compañon Alonso Gasteiz Artearen historiako ikaslea
329.Miguel Ángel García Marchena Vitoria-Gasteiz Responsable de Calidad y Medioambiente
330.Mª Carmen Manzanares Somalo Vitoria Ama de casa
331.Mª Teresa Manzanares Somalo Santo Domingo de la Calzada Ama de casa
332.Alejandro Medura Santo Domingo de la Calzada Jubilado
333.Felix Manzanares Somalo Santo Domingo de la Calzada Carpintero
334.Vega Ibáñez Santo Domingo de la Calzada Ama de casa
335.M. Delgado Vinagre Vitoria Automoción
336.Roque Delgado Barriga Vitoria Jubilado
337.Sofía Fernández de Arroyabe Iza Vitoria Monitora
338.Mª Elena Mendes Manzanares Vitoria Enfermera
339.Juan Carlos Varela Vitoria Obrero
340.Paula López de Pariza Vitoria Automoción
341.Raúl Moreno Cantabrana Vitoria Correturnos
342.Miguel Ángel Barambones Mateos Vitoria Mecánico
343.Emilio Macho Vitoria Frutero
344.Txema Zurbano Vázquez Vitoria Estudiante
345.Manuel Ruiz Niso Vitoria Abogado
346.Bartolomé Gorucia Jaras Vitoria Parado
347.Itziar Ruiz de Luzuriaga Vitoria Mecánica
348.Jesús Herrán Delgado Vitoria Automoción
349.José Antonio Barredo Suso Vitoria Automoción
350.Daniel Madrid Arregui Vitoria Operario
351.Javier Díaz Sánchez Vitoria Operario
352.Carlos Martínez de Baroja Esteban Vitoria Operario
353.Fernado Alonso Cuesta Vitoria Operario
354.Matilde Navas Los Arcos Zizurkil Irakaslea
355.Eva Usandizaga Mujika Zizurkil Administraria
356.Luis Maria Gabilondo Jauregi Gasteiz Euskal filologoa
357.Eukene Durana Jimeno Vitoria-Gasteiz Irakaslea
358.Migel Anjel Otsoa de Alda Gurrutxaga Legazpi-Gipuzkoa Empleado
359.Isabel Rodriguez Fernandez Legazpi-Gipuzkoa Ama de Casa
360.Vanessa Sainz García Vitoria-Gasteiz Economista
361.David Barambones Carrasco Vitoria-Gasteiz Economista
362.DAVID LOPEZ DE LANDACHE ZABALA GASTEIZ GIZARTE LANGILEA
363.Jose Angel Arriaga Durango Informatikaria
364.David Tavares Vitoria-Gasteiz Diseinugile grafikoa
365.Nagore Zabala Dorronsoro Zizurkil HAUR HEZITZAILEA
366.J.M.Lopez de Elorriaga Mendoza-Araba Delineante
367.Purificación D. Goikoetxea Mendoza-Araba Perito Mercantil
368.Iñigo Lopez de Eloriaga Mendoza-Araba Ebanista
369.Estibaliz Lopez de Elorriaga Mendoza-Araba Montadora aeronaútica
370.IOSU ARRASTIO PÉREZ DE HEREDIA VITORIA-GASTEIZ EDUCADOR
371.Tomas Elorza Ugarte Hernani Irakasle erretiratua
372.Eneritz Eskisabel Larrañaga Beasain Erizaina
373.Xabier Ortuzar Iragorri Vitoria-Gasteiz Ekonomilaria
374.Juan Carlos Villalain Diaz de Lezana Vitoria-Gasteiz Empleado de Banca
375.Haritz Izagirre Alsua Orereta-Errenteria Ikaslea
376.Amaia Fernandez Vega Gasteiz Irakaslea
377.Joaquín Solleiro de Miguel Vigo Agente Comercial
378.Garikoitz ITURBE GELBENZU ZIZURKIL IKASLEA
379.Maddi Etxeberria Galbete Hernani Zuzenbide eta Barne Diseiñu ikaslea
380. Ernesto Aransay Vitoria Jubilado
381.Daniel Suso Maeztu Empresario
382.Arantza Sáenz Kanpezu Empresaria
383.Mertxe Nabaridas Santos Gasteiz Irakaslea
384.Alberto Aguinaco Vitoria Empresario
385.Ignacio Mª Carrera Gasteiz Filologoa/Jubilatua
386.José Sz. de Ibarra Gasteiz Empleado jubilado
387.Ramiro Lauzurika Gasteiz Irakaslea
388.Beatriz Garay Gasteiz Irakaslea
389.Sagrario Arana Vitoria Administrativa
390.Miriam Etxabe Gasteiz Herri langilea
391.Manuel Pradells Portilla Gasteiz Teknikaria
392.Juan Felipe Seemann Fries Vitoria Administrativo
393.María Seemann Otaduy Gasteiz Estudiante
394.Susana Teruelo Pérez Vitoria Actriz-paro
395.Fernando Izar de la Fuente Vitoria Periodista
396.Inés Pz. de San Román Vitoria Ama de casa
397.Alex Fernández Villanueva Vitoria-Gasteiz Diseñador gráfico
398.Mª Mar Campo Vitoria Paro
399.Belén Nevado Gasteiz Actriz
400.Ana Berrotaran Vitoria Parada
401.Fernando Aretzaga Vitoria Operario
402.Joaquín Jiménez Vitoria Jubilado
403.Liher Granado Gasteiz Ikaslea
404.Alberto Ruiz de Olano Gasteiz Ikertzailea
405.Peli Romarategui Gasteiz Jubilatua
406.Jose Manuel Martinez Ormaetxea Betoño Tabernaria
407.Rosa Pastor Martín Gasteiz Limpiadora
408.Pedro Collado Sánchez Gasteiz Operario
409.María T. Muñoz Martínez Gasteiz Operaria
410.M. Teresa Pontón Gasteiz Comerciante
411.E. Tellaetxe Bilbao Jubilado
412.Joseba Bombín Gasteiz Ingeniero agrónomo
413.Fabiola Lucianez Gasteiz Adimistrativa
414.José Ignacio O. de Lejarazu Gasteiz Administrativo
415.Mª Jose Eguiluz López Gasteiz Irakaslea
416.Xabier Fernandez de Pinedo Gasteiz Ingeniero
417.José L. Alonso Vega Valladolid Ingeniero T.
418.Marisa Izquierdo Valladolid Profesora
419.Antonio Gómez Gasteiz Pintor
420.Mikel Crespo Mtz. de Guereña Gasteiz Estudiante
421.Mª Angeles Lamarca Gasteiz Administ.
422.Aurora Ábalos Gasteiz Adm.
423.Elías Ruiz de Aretxabaleta Gasteiz Administrativo/jubilado
424.IKER DORRONSORO BEGIRISTAIN BEASAIN LANGILEA
425.Marisa Basterra Gasteiz Admtva.
426.Marta Manso Vitoria Recepcionista
427.Hodei Bueno Vitoria Estudiante
428.Ana Arbildi Vitoria Diseño
429.Ana García Gasteiz Irakaslea
430.Jesús Estrada Arrondo Gasteiz Jubilado
431.Crispín Ferreira Gil Gasteiz Trabajador
432.Gerardo González Sáez Gasteiz Metalúrgico
433.Maite Ramos Barreras Gasteiz Encuadernadora
434.Angel García de Vicuña Vitoria Sacerdote
435.Paco Lekuona Gasteiz Jubilado
436.Xabier Gómez Gasteiz Liburu-saltzailea
437.Iñaki Urrea Gasteiz Sacerdote
438.Zuriñe Martínez Baztan Gasteiz Lorezaina
439.Fernando Díaz de Corcuera Gasteiz Comercial
440.Gonzalo Puente Valdivielso Gasteiz Farmacéutico
441.Jesús Mendizabal Gasteiz Programador
442.Alfonso Andikoetxea Alonso Treviño Margolaria
443.Susana Correal Gasteiz Hezitzailea
444.Ruben Sánchez Bakaikoa Gasteiz Langabetua
445.Estibalitz Hierro Ibarretxe Gasteiz Hostelera
446.Juana Mari Sainz Soldevilla Gasteiz Higienista dental
447.Marta Moreno Sainz Gasteiz Langabetua
448.Julián Sanz Gasteiz
449.Gontzal Redondo Lasaga Gasteiz Sukaldaria
450.Jose Ignacio Martín Gasteiz Irakaslea
451.ALFREDO GUTIÉRREZ SÁENZ DE URTURI VITORIA-GASTEIZ APAREJADOR
452.Amaia Glz de Zarate Gasteiz Euskal filologoa/euskara irakaslea
453.Roberto Errasti Aretxabaleta Electrónico
454.Aitor Lete Etxebeste Errenteria-GIPUZKOA Filologoa
455.Oskar Ezkerro Preciado Gasteiz Langilea
456.EIDER LARRAÑAGA ALUSTIZA ARRASATE ADMINISTRARIA
457.Txema Yarza Etxebeste Donostia Langile autonomoa
458.Asier Altuna Jurado Vitoria-Gasteiz Hostelería
459.Nieves Alvarez de Arcaya Fdz. de Troconiz Vitoria-Gasteiz Ama de casa
460.Martin Lizeaga Rika Hondarribia Basozaina
461.José Egia López de Sabando Vitoria-Gasteiz Dr. en Historia. Profesor senior de la Universidad de Deusto, …
462.LEIRE OLASAGASTI ARANBURU AMASA-BILLABONA LORE SALTZAILEA
463.PATXI ARZAMENDI BERRAONDO ASTEASU GEOHISTORIAGILEA
464.JULIAN ARRASTOA AGOTE ZIZURKIL MEKANIKOA
465.OLATZ BARANDIARAN ZIZURKIL ADMINISTRARIA
466.MAIDER URRIZA LAHIDALGA VILLABONA DEKORADORA
467.MARIA ISABEL LAHIDALGA BERAZA VILLABONA
468.XABIER ARTOLA ALKIZA IRAKASLEA
469.BEGOÑA IRAOLA TOLOSA IKASLEA
470.BEGOÑA USANDIZAGA MENDIZABAL VILLABONA ADMINISTRARIA
471.Mª ISABEL USANDIZAGA ANDOAIN
472.JAVIER BENGOA ORDOÑEZ DONOSTIA IKASLEA
473.ARKAITZ GARCIA BAÑOS DONOSTIA BANATZAILEA
474.XABI IKATZATEGI ETXEGIA DONOSTIA ITZULTZAILEA
475.PATXI ANGULO MARTIN DONOSTIA IRAKASLEA
476.JOXE F. ROLDAN PASAIA IRAKASLEA
477.PILAR AIZPURUA PASAIA
478.JULIAN ZUBELDIA LIZARTZA JUBILATUA
479.IZASKUN ALTUNA LIZARTZA
480.MALENTXO ARROSPIDE LIZARTZA IKASLEA
481.XANTI OLAETXEA LIZARTZA MEKANIKOA
482.MIKEL URKOLA DONOSTIA IRAKASLE OHIA
483.IXONE LAHIDALGA BILLABONA IRAKASLEA
484.AINHOA AROZENA VILLABONA KAZETARIA
485.MIKEL SESMA TOLOSA ZIZURKIL TEKNIKOA
486.MARGOT IRIARTE OTERMIN TOLOSA JUBILATUA
487.MIRIAM SEGURADO MARTIN ZIZURKIL DINAMIZATZAILEA
488.AXUN UGARTE GURIDI TOLOSA PERITO QUÍMICO
489.JESUS MARIA ORBEGOZO EIZAGIRRE ABALTZISKETA BASERRITARRA
490.NEKANE BERRIOTXOA SEGUROLA TOLOSA IRAKASLEA
491.MARIA CRISTINA ARRASTOA ZIZURKIL FARMACEUTICA
492.BONIFACIO PAGOLA TOLOSA
493.JAIME ETXEBERRIA ASTEASU PERITO M.
494.MERTXE MENDIZABAL ZIZURKIL PELUQUERA
495.AMAIA ARAMENDI VILLABONA IRAKASLEA
496.ALFONSO MENDIA VILLABONA JUBILADO
497.Mª CARMEN ETXABE VILLABONA
498.ARANTZA URKIZU AMASA ADMINISTRATIVA
499.ANTTON IZTUETA ALTZO IRAKASLEA
500.ELISABET AGIRREBENGOA BILLABONA
501.JOKIN LOYARTE ANDOAIN DELINEANTE
502.ALBERTO DE MIGUEL D’ANJOU DONOSTIA
503.AITZOL OTEGI IRAZUSTA ASTEASU IKASLEA
504.IHINTZA TELLABIDE ZALDIBIA IRAKASLEA
505.ASCENSIÓN URIARTE TOLOSA ETXEKOANDREA
506.JON ARANTZETA ARRASATE LANGILEA
507.ITXARO LIZARRAGA LEITZA IRAKASLEA
508.XABIER PASCUAL MAIZA DONOSTIA IRAKASLEA
509.JON SUKIA ZALDIBIA INGENIARIA
510.IGOR USANDIZAGA TOLOSA INGENIARIA
511.ZIGOR AGIRREZABALA TOLOSA
512.JON URRUXULEGI DONOSTIA IDAZLEA-ITZULTZAILEA
513.JOSU TELLABIDE DONOSTIA ETNOLOGOA
514.IMANOL MERCERO ZALDIBIA KULTUR DINAMIZATZAILEA
515.XABIER LASA ANDOAIN KAZETARIA
516.MERTXE AMEZTOY VILLABONA LIC. Hª DEL ARTE
517.Aitor Aldasoro Sukia Ataun Langilea
518.KOLDO URRUTIA ASTEASU ERLEZAINA
519.ENDIKA DE MIGUEL DONOSTIA LANGILEA
520.ALAZNE OLAZIREGI DONOSTIA LANGILEA
521.Inmaculada Fdz de Quincoces Pz de Heredia Vitoria-Gasteiz Farmacéutica/Óptica
522.Juan Mata López Madrid Economista
523.Jone Aldasoro Artieda Etxarri Aranatz Financiera
524.Karmelo Beristain Aranzabal Etxarri Aranatz Jubilado
525.Francisca Aurea Goikoetxea Gasteiz Perito mercantil
526.Koldo Unanue Gasteiz Langilea
527.Gerezti Unanue Gasteiz Biologian eta Ingurumen zientzietan lizentziatua
528.Angel Conte Calonge Gasteiz Merkataria
529.Arantza Aretxandieta Gasteiz
530.Nagore Santamaría Arce Vitoria-Gasteiz Administraria
531.IZASKUN SALAZAR BEASAIN KAZETARIA/IRAKASLEA
532.IZAR SARRIEGI GALPARSORO BEASAIN INGENIARIA
533.Aintzane Zabala Urizar Idiazabal Euskara teknikaria/Euskal filologia
534.NEKANE GARASA ORIO IRUÑEA BIOLOGOA
535.Antonio Arnaiz Villena Madrid Profesor
536.ITXASO LOPEZ GASTEIZ OPERARIA DE SERVICIOS
537.Alberto Saenz del Castillo Vitoria-Gasteiz Comercial
538.Ines Maria Gonzalez de Zarate Ruiz Gasteiz Ceramista
539.Oskar Bilbao Bilbo TBko Errealizadorea
540.Angel Zubizarreta Lertxundi Villabona Udaltzaina
541.Agustin Egaña Ormazabal Donostia Geografia eta Historian lizentziaduna
542.Benita Pérez de Heredia Quintana Vitoria-Gasteiz Ama de casa
543.Iñaki Abad Arrieta Vitoria-Gasteiz Sociólogo
544.Joseba Donés Gastón Gasteiz Administraria
545.Isabel Mendia Gastaminza Gasteiz Administraria
546.Leire Donés Mendia Gasteiz Ikaslea
547.Amaia Donés Mendia Lodz (Polonia) Itzultzailea
548.Miguel Angel Astiz López de Letona Vitoria-Gasteiz Ekonomilaria
549.Karlos Erbiti Garralda Aizarotz (Nafarroa) Ingeniaria
550.Joseba Ezpeleta Irizar Arrasate Langilea
551.Nagore Iñurrategi Irizar Bergara Irakaslea
552.Leire Ortiz de Guzmán Vitoria-Gasteiz Fontanera
553.José Antonio Martínez de Sarría Martutxi Berrostegieta Langilea
554.Raquel Zolina García Berrosteguieta Peluquera
555.Rosario Zolina García Berrosteguieta Peluquera
556.Izaskun Suárez Betrón Vitoria-Gasteiz Administrativo
557.Roberto Martínez de Guereñu Ruiz de Gahona Vitoria-Gasteiz Ldo. En Económicas y Consultor en Geoestrategia
558.Encarni Espinosa Martínez Vitoria-Gasteiz Delineante
559.Mª Ascensión E. Garay Martínez de Ilarduya Vitoria-Gasteiz Ama de casa
560.Isabel López Villalibre Vitoria-Gasteiz Limpiadora
561.Jesús Martínez García Vitoria-Gasteiz Montador
562.Sara Guevara García Vitoria-Gasteiz Médica
563.Oihana Beristain Aldasoro Bergara Interiorista
564.Joseba Aldanondo Laborda Bergara Bombero
565.Felix Elortondo Bergaretxe Arrasate Langilea
566.Joaquin Alvarez-Borras Sotomayor Madrid Economista
567.Ander Elortondo Bergaretxe Arrasate Kontuhartzailea
568.Jose Miguel Reguero Colmenero Gasteiz Filosofiaren Historian lizentziatua eta euskara irakaslea
569.Rosana Zubiaga Laría Vitoria-Gasteiz Licenciada en Geografía e Historia; Técnico de Medio Ambiente
570.José Luis Lozano Galar Gasteiz Prejubilado
571.Karmele Balaga Eguiluz Gasteiz Acompañante de Autobús
572.ANA ISABEL ARKAUZ GASCO GASTEIZ ADMINISTRATIVA
573.Iñigo Sarasola Sarasola Gasteiz Marrazkilaria
574.Joxin Iturriotz Azpeitia Soziologoa
575.Olatz Errazti Donostia Irakaslea
576.Inaxio Agiriano Donostia Informatikoa
577.Mª Carmen Diaz Donostia
578.Ana Garcia Donostia
579.Mikel Legorburu Donostia Irakaslea
580.Kepa Ezkerra Donostia
581.Iñaki Sierra Charola Donostia Lic. Ciencias
582.Jon Mendizabal Donostia Fisikaria
583.Olatz Usabiaga Donostia Irakaslea
584.Arantxa Berasategi Donostia Irakaslea
585.Julia Arrue Calleja Vitoria-Gasteiz Economista
586.Enrike Lopez Garcia Portugalete Leioako Kazetaritzako irakasle kaleratua eta desobedientzialaria
587.Jon basabe barañano Gasteiz Fisikaria
588.Pilar Lavín Lajo Vitoria-Gasteiz Irakaslea
589.Iñigo Saldise Alda Iruñea, Nabarra Argiketari eta idazlea
590.Inmaculada Besa Sanchez Gasteiz Historian lizentziatua
591.Enrique Poittevin Gilmet Montevideo / Uruguay Licenciado en Administración
592.Ramon Ugalde Gorostiza Arrasate Historiako irakaslea
593.Margarita Delika Glez de Viñaspre Vitoria-Gasteiz Ama de casa
594.Miguel Delika Tobalina Vitoria-Gasteiz Jubilado
595.Margarita Glez. de Viñaspre Glez. de Viñaspre Vitoria-Gasteiz Ama de casa
596.Jose Larrauri Ruiz de Azúa Vitoria-Gasteiz Informático
597.KRISTINA IRAOLA PEÑA HERNANI IRAKASLEA ETA PEDAGOGOA
598.Ana Belen Albarran Blanco Vitoria-Gasteiz Hosteleria
599.Oihana Eizmendi Leioa Ekonomilaria
600.AITOR MARTINEZ ZALDUA RODRIGUEZ LARRAÑAGA MIRANDA DE EBRO HOSTELERIA
601.Jose Rafael Recio Luque Vitoria Gasteiz Técnico de iluminación y sonido
602.Mª Pilar Portilla Moraza Gasteiz Heziketa Bereziko Irakaslea
603.MAITE ROSETE JIMENEZ VITORIA-GASTEIZ TECNICA INFORMATICA
604.estibaliz garcia pascual gasteiz empresaria
605.Blanca Nieves Valle Vitoria-Gasteiz Sanitaria
606.Alex Barredo López de Aguileta Vitoria-Gasteiz Humorista, Comercial
607.María López de Aguileta Díaz de Garayo Vitoria-Gasteiz Jubilada
608.Julia López de Aguileta Díaz de Garayo Vitoria-Gasteiz Jubilada
609.Juan Manuel De la Fuente Vitoria-Gasteiz Construcción
610.Edurne Abad Arrieta Murgia (Zuia) L.Hko irakaslea
611.EDUARDO CASTILLO DIAZ DE MEDINA TRESPUENTES-ARABA LANGILEA
612.Jaime Valverde Rodriguez Bilbao Funanbulista
613.Eva Armentia Gasteiz Irakaslea
614.Irune Etxaniz Aranguren Antzuola, Gipuzkoa Irakaslea
615.Ekaitz Elorriaga Anduaga Abetxuko Langilea
616.Agustina Pérez de Heredia Quintana Salvatierra-Agurain Jubilada
617.Román Fernández de Quincoces Ruiz de Arbulo Salvatierra-Agurain Jubilado
618.Jon Rica Esnaola Hendaia - Lapurdi Ostalaritza
619.Pello San Millan Bergara Arizkun. Baztan Hargina
620.Mila Igartua Egaña ARRASATE Irakaslea
621.José Luis Iraola Peña Hernani Injinerua
622.Luis Ignacio Aldamiz Tarabini-Castellani Bilbao parado de larga duración
623.Natalia Lopez Baliño Vitoria-Gasteiz Educadora social
624.JAVIER MASEDO ARRIBAS VITORIA-GASTEIZ RESPONSABLE ADMINISTRATIVO-FINANCIERO
625.Ziortza Sanz Campo Derio Euskara teknikaria / Euskal filologian lizentziatua
626.Aizpea Argaia Eizmendi Zizurkil Administraria
627.Edorta Sanz Otsoa de Retana Gasteiz Argazkilaria
628.Timoteo Ucin Aldazabal Soraluze Irakaslea
629.INMACULADA ZUAZUA ABADIÑO
630.Bittor Zarrabeitia Bengoa Gernika-Lumo Euskara Teknikaria
631.Lahia Larrauri Mundaka editorea
632.Jasone Mendizabal Altuna Arrasate Kultur elkarte bateko koordinatzailea
633.Oscar Picazo Rodríguez Errenteria Comercial
634.JUAN ANDRES ALTUNA URIARTE GALDAKAO
635.arkaitz amenabar osintxu trenen mantenimendua
636.María Celina Etcheverry Laprida-Pcia. de Buenos Aires Autonoma
637.Mª LUISA AGUIRRE ABADIÑO
638.Asier Ruiz Fernandez Vitoria-Gasteiz
639.Lurdes Arantzamendi Aspiazu Ondarroa-Bizkaia Aurre-jubilatua
640.Maria Pilar Alonso Ruiz de Arcaute Vitoria
641.Luis Fernando Sagarduy Tolosa Vitoria-Gasteiz Informática
642.Mª ASUN ARRINDA ABADIÑO
643.fausto-berazadi-larrea zarautz ingeniero técnico
644.Iban Iparragirre Beristain zegama trabajador del metal
645.Mª ROSARIO GARCIA ABADIÑO
646.Alvaro Lz de Arana Gasteiz Delineante jubilado
647.Xanti Gonzalez Zunzundegi Hondarribia Naturopata
648.Luis F. Maestre Escudero Vitoria Ingeniero Industrial
649.Jexux Arrizabalaga Donostia irakaslea
650.Juan Luis Rui-Wamba Martija Bilbo
651.Mikel Lizaso Odriozola Iruñea
652.Santiago Novo de Miguel Madrid
653.josune urreta lasa billabona ikaslea
654.Pedro Mauregui Larranda Chascomús-ARGENTINA Estudiante
655.ANDEKA GORROTXATEGI AZURMENDI ABADIÑO
656.Koldo Oria Muñagorri Tolosa irakaslea
657.Joseba Iñaki Unanue Altonaga Bermeo Enpleatua
658.ander alvarado herran zuhatza irakaslea
659.MIREN BEÑARAN ARRIZABALAGA TOLOSA DENDARIA
660.Xabat Larrarte Usabiaga Asteasu
661.Miren Aristondo Iciar Vitoria-Gasteiz Administrativa
662.JOSEBA BURGAÑA OSA MUTRIKU ADMINISTRARIA
663.Enara Elustondo Villabona
664.Joseba Irazabal Gernika-Lumo Teknikaria
665.Josune de Vicente Chivite Donostia Liburuzaina
666.Blanca Amor Martínez Aguilar de la Frontera (Córdoba) Farmacéutica
667.Francisco Ortuño Ortuño Madrid Informático
668.rakel vicente real errenteria orereta operaria
669.EIDER AJURIA BASTERRA ABADIÑO
670.Patxi Uharte Orotz Zizur Nagusia Irakaslea
671.Juan Jose Ispizua Lazkano Donostia Marino
672.Braulia Fernández Basterra Trespuentes Administraria
673.gabirel esturo rodriguez cantabria delineante
674.Davide di Paola Trespuentes Administrativo
675.AITZOL BIZKARRA GANDARIAS ABADIÑO
676.ramon arana perez bilbo ingenieritza
677.Carlos Otal Vazquez Madrid Médico
678.Iulen Lizaso Aldalur HERNANI jubilatua
679.Ana María Macchi Echague Corpus Christi (Misiones) Jubilada
680.Olga Rosa Leiciaga Elordi Corpus Christi (Misiones) Docente jubilada
681.Aitor Ortuondo Perez Lemoiz
682.ARRATE MARDARAS LEJARRETA ABADIÑO
683.Martín Epeloa Indart La Plata, Argentina Periodista / Empleado
684.XABIER ALKORTA TAPIA BILLABONA MEKANIKOA
685.Rocío Delechuk Barcelona estudiante
686.Marc Creus Medina Barcelona Arqueólogo
687.RICARDO BERRIZBEITIA AGIRRE ABADIÑO
688.Eduardo Berreteaga Barbero Las Arenas, Getxo, Bizkaia dinamizador juvenil
689.Mª NIEVES AZURMENDI ABADIÑO
690.Iagoba Ferreira Benito Vitoria-Gasteiz Estudiante de Geografía e Historia
691.matti navas los arcos zizurkil irakaslea
692.cesar arrondo La Plata, Argentina profesor en historia
693.Ines Soler Soler San Sebastián de la Gomera, Tenerife
694.koldo urrutia galarraga asteasu jubilatua
695.EÑAUT URUBURU MARTINEZ ABADIÑO
696.Dardo E Bengoechea Vedia Argentina M Veterinario
697.Marta Ceberio Garat Pilar (B) Argentina Docente
698.FABIO JAVIER ECHARRI Chaco - Argentina
699.Jose Luis Lizarzaburu Velez Peru Adm. de Empresas
700.rodrigo zarate segura buenos aires, argentina estudiante de sociología
701.Juan Ramon Artola Sagredo Tolosa
702.Jabi Asurmendi Sainz Bilbo Informatika Ingeniaria
703.FATIMA ERRASTI ARANA LIBURUZAIN ANDOAIN
704.JESUS ETXEZARRETA EIZMENDI ZIZURKIL ARGAZKILARIA
705.Igone Mozo Arostegieta Tolosa Dendaria
706.patxi alaña arrinda deustu euskara teknikaria
707.Pedro Maria de Aguirre Carhue Argentina Agrimensor topografo
708.ITZIAR AGIRREBEITIA NEGUGOGA ABADIÑO
709.ANA MARIA ESAIN INDA Bs. As. ARGENTINA BIBLIOTECARIA
710.Juan Carlos Ibarrola Buenos Aires. Argentina empleado
711.Juan Ramón Escudero Alzola San Luis Argentina Defensa Civil
712.IÑIGO DIAZ DE CORCUERA MORAL VITORIA ADMINISTRATIVO
713.AINHOA LARREA UNZAIN LEZO KULTURA
714.Sofía Domínguez Vitoria Automoción
715.Julen García Vitoria Automoción
716.Andrés Cabrera Vitoria Automoción
717.Manuel R. Callejo Condado de Treviño Automoción
718.Santiago Galán Vitoria Operario
719.Carlos Ozaeta Uralde Vitoria Ingeniero
720.Ricardo Ruiz de Garibay Vitoria Automoción
721.Silvio Ortiz Antón Laudio Electricista
722.Javier Mendoza Pérez de Arrilucea Ozaeta Montador
723.Juan Antonio Sánchez Hernández Vitoria Automoción
724.Nemesio Pérez García Vitoria Automoción
725.Fernando Colodrón Iturbe Vitoria Automoción
726.Juan Miguel Delgado Vinagre Vitoria Operario
727.Teodoro Fernández Pastor Vitoria Jubilado
728.Z. Moisés Martínez de Estarrona Vitoria Jubilado
729.Ignacio Martínez de Estarrona Vitoria-Gasteiz Empleado
730.Mª Pilar Alonso Vitoria-Gasteiz Jubilada
731.Ana Rosa Benito Martínez de Ibarreña Vitoria Maestra
732.Jaime Ferreira Benito Vitoria Estudiante
733.Luis Fernández Criado Vitoria Músico
734.Carmen Fernández Vitoria Ama de casa
735.Ricardo Villamor Vitoria Ingeniero
736.Mari Luz Criado Vitoria Ama de casa
737.Mari Puri Fernández Vitoria Administrativa
738.David Lizarduy Armentia Vitoria Autónomo
739.José Antonio Sánchez Vitoria Profesor
740.Jon Salvador Gardizabal Vitoria Estudiante
741.Iban CastroArgoitia Gernika Banca
742.Pablo Sanchez Fonseca Vitoria Banca
743.Jose Domingo Suarez Vitoria Banca
744.Jesus Peña Calveira Vitoria Chofer
745.Gonzalo Esteban Torrecilla Villodas Aeronautica
746.Marta Gascon Garcia Villodas Administratiboa
747.Francisco Javier Cabrera Vitoria Montador
748.Julio Campos Peña Portugalete Montador
749.Jose Mª Sinde Osorno Vitoria Montador
750.Ana Mª Diaz Dulantzi M. Aeronáutica
751.Silvia Bermudez Blanco Vitoria M.Aeronáutica
752.Pedro Lorenzo Moreno Vitoria M. Aeronáutico
753.Jesus Mª Martin Diez Baracaldo M. Aeronáutico
754.Esther Sanchez Vitoria M. Aeronáutica
755.Juan Manuel Ocio Candal Vitoria Montador
756.Juana Mª Ruiz Gallego Etxabarri M. Aeronáutica
757.Luis Angel Beitia Zurbano Operario
758.Jesus Villagra Vitoria Aeronautica
759.Roberto Moreno Mediavilla Vitoria M. Aeronáutica
760.Jorge Vergara Echeverria Vitoria Tec. Aeronáutica
761.Juan Luis Morante La Puebla Arganzón Tec. Aeronáutica
762.Javier Ortega Villasante Medina de Pomar J. T.
763.Jose Luis Adan Gonzalez Berriz Tecnico
764.Javier Maestro Madurga Vitoria Técnico
765.Pablo Martinez Vitoria Técnico
767.Oscar Ruiz de Albeniz Vitoria
768.Arturo Lopez Vega Vitoria
769.Isabel Hinojosa Vitoria
770.Asun Muñiz Casado Vitoria Tec.aeronáutica
771.Federico Gonzalez Ayala Vitoria
772.Oskar Puelles Olarte Vitoria Tec.aeronautica
773.Jose Miguel Lario Vitoria Ing. Aeronautica
774.Maite Amurrio Vitoria Técnico
775.Iñaki Saez de Olazagoitia Vitoria Supervisor
776.Elena Matos Perez Vitoria
777.César Diez Guerra Vitoria Supervisor
778.Iñaki García Ardanaz Vitoria Operario
779.Elena Oleaga Isla Vitoria Operario
780.Manuel Gonzalez Peña Vitoria Tec. Aeronáutica
781.Gonzalo Granado Mendez Galdakao Banca
782.Ivan Valdeolmillos Vitoria Almacenero
783.Monserrat Ibañez Vitoria Inspección calidad
784.Fernando Saez de Cortazar Vitoria
785.Olivier Gallego Caballero Vitoria Almacenero
786.Jose Mª Barbero Vitoria Téc. Aeronáutica
787.Ignacio Gandia Gonzalez Vitoria Insp. calidad
788.Daniel Garcia Rodriguez Vitoria Montador
789.Luis Santos Fernandez Villodas Montador
790.Zuriñe Tamayo Hidalgo Villodas Maestra
791.Puri Blanco Gomez Vitoria Conserje
792.Koldobika Hidalgo Blanco Vitoria Calidad
793.Rafael Hidalgo Arroyo V.Gasteiz Jubilada
794.Marisa Alonso Villodas
795.Estibaliz Pereda Ullibarri Vitoria Profesora
796.Koldo Garces Bidador Langraitz Vendedor
797.Marga Salguero Nieto Nanclares Hostelera
798.Patricia Jimenez Estudillo Nanclares Administrativa
799.Luis Miguel Jimenez Lopez Nanclares Camarero
800.Celsa Gil Gonzalez Nanclares Pensionista
801.Asela Royo Salguero Nanclares Parada
802.Mirari Fdz. de Quincoces Mendieta Nanclares Jefe de tráfico
803.Basilia Muñoz Nanclares Hostelera
804.Jesus Mª Matauco Nanclares Tabernero
805.Abel Gil Moreno Nanclares Parado
806.Miguel Angel Villalba Nanclares Pulidor
807.Alex Ortega Alonso Nanclares P. Especialista
808.Laura Marquez Nanclares Hostelera
809.Eladio Delgado Nanclares Empresario
810.Itziar Royo diez Nanclares Camarera
811.Mª Cristina Villalain Nanclares Parada
812.Ascensión Jimenez Gracia Nanclares Parada
813.Marga Olave Jimenez Nanclares Desempleada
814.Juani Olave Jimenez Nanclares Limpiadora
815.Alfonso Carlos Diez Nanclares Soldador
816.Koldo Fernandez Nanclares Operario
817.Ignacio Olave Nanclares Operario
818.MarbellaCharro Presa Nanclares Parada
819.Marimar Frontaura Nanclares Parada
820.Josu Larrechi Castillo Langraitz Oka Estudiante
821.Itziar Ponroy Villacorta Nanclares Director Comercial
822.Antonio Bujanda Barbarin Nanclares Especialista
823.Jose Luis Granado Vitoria Parado
824.Cristina Gil Andrades Nanclares Parada
825.Ana Lopez Nanclares
826.Anabel Retes Kuartango
827.Oier Enbeita Zugadi Urkabuztaiz Comercial
828.Mª Olvido Gil Andrade Nanclares Desempleada
829.Alicia Delgado Nanclares P-C
830.Oscar Arregui Nanclares Operario
831.Fco.Jose Alburquerque Nanclares Operario
832.Begoña Dominguez Nanclares Operaria
833.Maria Santos Benito Nanclares Contable
834.Rakel Makazaga Odria Zarautz Irakaslea
835.Pello Makazaga Odria Zarautz Irakaslea
836.Izaskun Muxika Zumeta Zarautz Irakaslea
837.Arantza Aizpurua Arruti Zarautz
838.Koldobike Muniain Agote Zarautz Bulegaria
839.Ibon Salegi Zarautz Sukaldaria
840.Iñaki Makazaga Zarautz Ikaslea
841.JOSE KRUZ ARBILLA KARASATORRE VITORIA-GASTEIZ IRAKASLEA
842.ANA SERRANO DIEZ-CANEDO VITORIA-GASTEIZ GEOLOGIA
843.JORGE SAN JUAN MARTIN GASTEIZ CARROCERO
844.KARLOS PEREZ DE NANCLARES RAMIREZ GASTEIZ ELECTRICISTA
845.RICARDO BASTERRA DIAZ GASTEIZ ELECTRICISTA
846.JOSU RAMIREZ DE LA PECIÑA GASTEIZ SINDICALISTA
847.ENEKO LOPEZ DE ARROYABE IZAGA GASTEIZ ENTERRADOR
848.JOSE A. MERCHAN GASTEIZ TRABAJADOR
849.IÑAKI ANDA GASTEIZ LANGILEA
850.KOLDO CORRAL GASTEIZ LANGILEA
851.MIKEL LOPEZ DE ONDATEGUI GASTEIZ OPERARIO
852.JESUS FERNANDEZ DE LANDA GASTEIZ LANGILEA
853.MONICA FERNANDEZ DE ARROYABE GASTEIZ LANGILEA
854.ALBERTO SEBASTIAN GASTEIZ LANGILEA
855.FRANCISCO PACIFICO GASTEIZ LANGILEA
856.EGOITZ CORRAL GASTEIZ IKASLEA
857.MONTSE MARAÑÓN GASTEIZ LANGILEA
858.IRUNE CORRAL GASTEIZ IKASLEA
859.BEÑAT LIZEAGA ZUMAIA IKASLEA
860.NAIA URIARTE AREATZA IKASLEA
861.AMAIA FLORES ARAMAIO IKASLEA
862.ANTXINE EIGUREN LEKEITIO IKASLEA
863.ITSASO CARLOS DE BERGARA GASTEIZ IKASLEA
864.IBANE BASETA ELKORO BERGARA IKASLEA
865.ALICIA FERNANDEZ DE LARRINOA GASTEIZ ADMINISTRATIVA
866.LUIS MAR begin_of_the_skype_highlighting 866.LUIS MAR end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 866.LUIS MAR end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 866.LUIS MAR end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 866.LUIS MAR end_of_the_skype_highlightingÍA SUBIJANA GASTEIZ TRABAJADOR
867.LUCIA MARAÑÓN BERRIZ ERIZAINA
868.ABEL CALLEJA CALLEJA BERRIZ LANGILEA
869.ALFONSO ORIBE GONZALEZ GASTEIZ LANGILEA
870.JESÚS MUÑOZ GASTEIZ LANGILEA
871.CARLOS GARCÍA GASTEIZ LANGILEA
872.ROBERTO RUIZ GASTEIZ LANGILEA
873.MIKEL R. BARRUTIETA GASTEIZ LANGILEA
874.JOSE JAVIER ORTIZ DE ZARATE VITORIA-GASTEIZ METAL
875.Mª TERESA PRIOR VITORIA ADMINISTRATIVO
876.IGOR GUTIERREZ ORTIZ DE ZARATE VITORIA
877.ROMAN GUTIERREZ AYUELA VILLODAS TRABAJADOR
878.JAVIER ORTIZ DE ZARATE VITORIA JUBILADO
879.JESÚS J. BENGOA MARTINEZ DE MANDOJANA VITORIA PROFESOR
880.INÉS ORTIZ DE ZARATE VITORIA PROFESORA
881.LOURDES FERNANDEZ DE RETANA VITORIA JUBILADA
882.EUFEMIA MARTÍN AGUADO VITORIA PENSIONISTA
883.ELVIRA ORTIZ DE ZARATE VITORIA ADMINISTRATIVO
884.GORKA DIAZ DE DURANA MURGUIA ADMINISTRATIVO
885.MONTSERRAT MEANA MARTÍNEZ MURGUIA EDUCADORA
886.RAUL CASTELLANOS OLLAVARRE TRANSPORTE
887.ANA ROSA BARREDO VITORIA ADMINISTRATIVO
888.PABLO GARRIDO ORONOZ VITORIA INFORMATICO
889.JUAN ANTONIO ARIÑO EZPELETA EIBAR AUTÓNOMO
890.ISABEL ESTEBAN SALCEDO VITORIA ALMACENERA
891.JOSE POUCE ZAMBRANO VITORIA ALMACENERO
892.SUSANA RUIZ DE OCENDA VITORIA LIMPIADORA
893.PILAR DE LAS HERAS CALVO VITORIA ANIM. SOC. CULTURAL
894.JAIME MENDIGUREN MIOTA EIBAR CONSULTOR
895.LEIRE ORBEGOZO ARRIOLA EIBAR ADMINISTRATIVA
896.IÑIGO LASHERAS LARREATEGI ELGOIBAR AUTÓNOMO
897.AMAGOIA SANCHEZ ALCOBA ELGOIBAR TÉC. AUDIOVISUAL
898.AMADO MENDIGUREN ASTARLOA EIBAR JUBILADO
899.IRATI ARGÓMANIZ ZERAIN GASTEIZ IKASLEA
900.ANE ORBEGOZO ARRIOLA EIBAR IKASLEA
901.CECILIA CHERINO POMPOSO BASAURI IKASLEA
902.MAIALEN ARREGUI SARASOLA TOLOSA IKASLEA
903.LOREA CHAROLA SOLAS EIBAR IKASLEA
904.AITOR BOLINAGA HERNANDEZ EIBAR IKASLEA
905.JON MARDARAS LOITXATE EIBAR IRAKASLEA
906.Mª CARMEN ARRIOLA LOPEZ EIBAR AMA DE CASA
907.JANIRE ALONSO VITORIA ESTUDIANTE
908.BATIRTZE ITURBE AREATZA IKASLEA
909.IRATXE ALONSO ZALDIBAR IKASLEA
910.GARAZI FERNANDEZ DE LUCO VITORIA IKASLEA
911.IBON ISASMENDI EIBAR PEÓN
912.MANU MAZA EPELDE EIBAR FRESADOR
913.MARIA JUSTEL JUSTEL EIBAR S L
914.MIKEL URIONAGÜENA BUENO EIBAR REALIZADOR TV.
915.RAUL BERNARTE AGUIRRE SARRIGUREN INGENIERO AGRONOMO
916.IÑIGO GÓMEZ ARRIBILLAGA BARTZELONA ARKITEKTOA
917.ROSA ANA ORTIZ DE ELGUEA MAESTRE GASTEIZ HAUR HEZITZAILEA
918.Maite Lanz Labeaga Gasteiz Irakaslea
919.Iñaki Ochoa de Retana Simon Gasteiz Haur hezitzailea
920.Inmaculada Oleaga Velez de Mendizabal Gasteiz irakaslea
921.Bakartxo Egilegor Ezenarro Vitoria-Gasteiz Fisikan Lizentziatua
922.CARLOS MTZ DIAZ DE ZUGAZUA GASTEIZ LANGILEA
923.F. PEREZ OCHOA GASTEIZ LANGILEA
924.OSKAR ESTEVEZ SANTOS GASTEIZ CURRELA
925.RAMON FIDALGO GANZABAL GASTEIZ LANGILEA
926.GERMAN ARRIETA GASTEIZ LANGILEA
927.LEANDRO HOLGADO FREIXO GASTEIZ OPERARIO
928.UNAI SIERRA GASTEIZ LANGILEA
929.JUAN TOBARIAS GASTEIZ LANGILEA
930.G. DORADO GASTEIZ OPERARIO
931.AITOR GALDOS CABALLERO GASTEIZ JEFE DE SECTOR
932.JOSE ANTONIO GONZALEZ GASTEIZ OPERARIO
933.VITOR FAZ GARCIA GASTEIZ OPERARIO
934.GREGORIO OYARZABAL ORA AMURRIO OPERARIO
935.SIMON MONROY GALAN MURGIA OPERARIO
936.MANOLO MARKINEZ ARGOMANIZ GASTEIZ LANGILEA
937.JAVIER LANDA PEREA GASTEIZ LANGILEA
938.AGUSTIN GENICIO DEL PRADO VITORIA OPERARIO
939.EDUARDO ORTIZ PEREZ DE MENDIOLA VITORIA OPERARIO
940.IÑIGO PEREZ GARCIA GASTEIZ OPERARIO
941.PEDRO FDZ TRESPADERNE BERGONDA LANGILEA
942.ALBERTO ALONSO MENDOZA GASTEIZ LANGILEA
943.ALEJANDRO MONSO CRESPO VILLODAS LANGILEA
944.JOSE LUIS MARQUINEZ GASTEIZ LANGILEA
945.VALENTIN ALVAREZ GASTEIZ OPERARIO
946.GERONIMO CIRUELA GASTEIZ OPERARIO
947.ALFREDO DIEZ VITORIA OPERARIO
948.ABILIO NUÑEZ VITORIA OPERARIO
949.AITOR APILANIZ HERRAN NANCLARES DE OCA OPERARIO
950.IVAN SANCHEZ FERNANDEZ VITORIA OPERARIO
951. - POSADO RUBIO VITORIA OBRERO
952.RAFAEL DE LA FUENTE CAMPO VITORIA OPERARIO
953.JORGE MARTINEZ IBAIBARRIAGA VITORIA OBRERO
954.RAMON FDZ CASTILLO VITORIA OBRERO
955.JESUS ALONSO MERINO VITORIA OBRERO
956.ASIER SALGADO AGUAYO NANCLARES CAMARERO
957.INMACULADA AZURMENDI BERASATEGI ABADIÑO
958.JESSICA FDZ LORENTE NANCLARES PANADERA
959.AINGERU PACHÓN RIVAS NANCLARES DEPENDIENTE
960.BEATRIZ ELIZONDO MENDIA NANCLARES PARADA
961.CESAR GIL CADAYO NANCLARES OPERARIO
962.IBAI NUÑEZ PACHECO NANCLARES OPERARIO
963.MILA SALGADO AGUAYO NANCLARES MONITORA COMEDOR
964.FRANCISCO SALGADO NANCLARES JUBILADO
965.MIGUEL ANGEL PEREZ NANCLARES PINTOR
966.ENEKO BERNAL RIVEIRO NANCLARES OPERARIO
967.ELOI SAEZ DE CORTAZAR NANCLARES TEC. DE LABORATORIO
968.JOSE A. BESGA NANCLARES
969.LEON REJAS CABO NANCLARES OPERARIO
970.MIGUEL BERNAL NANCLARES OPERARIO
971.JENNY EXPOSITO FERNANDEZ NANCLARES CAMARERA
972.JAVIER ALONSO MONGE MONTEVITE OPERARIO
973.IÑAKI DOMINGUEZ REDONDO VITORIA PARADO
974.MARIBEL GOMEZ HERAS VITORIA CAMARERA
975.PATRICIA IÑIGO BENITEZ VITORIA CAMARERA
976.CATALINA ORDOÑEZ NANCLARES SL
977.MIGUEL GALLEGO ALFAGEME NANCLARES OPERARIO
978.Mª ANGELES DELGADO VALERO NANCLARES AUXILIAR DE ARQUEOLOGÍA
980.BLANCA ESTER SALGADO NANCLARES PARADA
981.ENRIQUE ALONSO LINARES NANCLARES OPERARIO
982.OLAIA PEINADOR BENITEZ NANCLARES AUXILIAR ENFERMERIA
983.JOSETXU JUNGITU LANGRAITZ PARADO
984.JESSICA PACHAN RIVAS NANCLARES PARADA
985.JESUS GARCIA SAINZ-PARDO POBES OPERARIO
986.Mª VICTORIA PEREZ VITORIA ADMINISTRATIVO
987.RAQUEL CASTILLO NANCLARES
988.ARKAITZ KORKUERA VITORIA JARDINERO
989.YOLANDA PEÑOS NANCLARES ADMINISTRATIVO
990.BEGOÑA VELARDE NANCLARES PELUQUERA
991.ANA GOMEZ NANCLARES AMA DE CASA
992.ALBERTO TORREMOCHA NANCLARES OFICIAL
993.J.A FRAILE ARREGUI NANCLARES
994.J.M. RODRIGO BARANDIKA VILLANUEVA VALDEGOBIA MAESTRO
995.R. RANERO IBARRURI NANCLARES
996.ALBERTO JÓDAR AVILÉS NANCLARES ELECTRICISTA
997.PEDRO MARTINEZ NANCLARES SOLDADOR
998.ROBERTO EZIOLAZA LOMAS VILLODAS SOLDADOR
999.LUIS MONTERO NANCLARES PENSIONISTA
1.000.ELENA VARGAS GARCIA BERRIKANO SECRETARIA
1.001.TXUS PEREZ GARCIA VITORIA SECRETARIA
1.002.MARIA SEMPRIN GOMEZ DE SEGURA MURGUIA CONSULTORA
1.003.GEMMA ORTIZ RODRIGUEZ VITORIA ECONOMISTA
1.004.IÑAKI PALACIOS GONZALEZ VITORIA CONSULTOR
1.005.Mª ANGELES LORENZO MENCHACA VITORIA CONSULTOR
1.006.IGONE ALVAREZ JIMENEZ VITORIA ABOGADA
1.007.TERESA GABELLA NALDA GASTEIZ ADMINISTRARIA
1.008.ALVARO ZULAICA AZOFRA VITORIA ABOGADO
1.009.VICENTE ZUBIZARRETA URCELAY VITORIA ECONOMISTA
1.010.ARITZ ARETA ECHEVERRIA LIZARRA PERSONAL BECARIO
1.011.MACARENA CORREA MUÑIZ ALJARAQUE (HUELVA) INGENIERA
1.012.FRANCISCO CORREA RICO ROSAL (HUELVA) JUBILADO
1.013.ANTONIO MANUEL MUÑIZ MARTIN SEVILLA INGENIERO
1.014.NIEVES MEDINA ROSALES AROCHE (HUELVA) ARQUEÓLOGA
1.015.A. MUÑIZ CARRASCO AROCHE (HUELVA) DISEÑO GRÁFICO
1.016.ANTONIO JESUS MACIAS SANCHEZ AROCHE (HUELVA) MAESTRO
1.017.ANGELA VACA ROMERO AROCHE (HUELVA) MAESTRA
1.018.TERESA TOVAR SANCHEZ ROSAL (HUELVA) ESTUDIANTE
1.019.ANTONIA ELISA MUÑIZ CARRASCO ROSAL (HUELVA) AMA DE CASA
1.020.Eloy Tato Imaz Iruñea Irakaslea
1.021.Elvira Elejalde Gasteiz langilea
1.022.Pilar Jauregi Bilbo Idazkaria
1.023.Amaia Vallejo Ollabarre Sukaldaria
1.024.Rufino Montoya Urtaran Gasteiz Comercio
1.025.Itziar Domaika Villaverde Charcutera
1.026.Jose Luis Morales Vitoria Especialista
1.027.Jesus Jimenez Vitoria Jubilado
1.028.Raul Arkaia Gasteiz Periodista
1.029.Maite Elizondo Vitoria Gasteiz Contable
1.030.Izaskun Mtz-Gil Ajamil Gasetiz Abogada
1.031.Mikel Urdangarin Abasolo Gasteiz Musikaria
1.032.Ana Jesus Unamuno Zumelaga Gasteiz Administraria
1.033.Jose Manuel Sevilla |Vitoria Parado
1.034.Ramon Berraondo Garcia Vitoria Gasteiz Ceramista
1.035.Federico Verastegui Cobián Junguitu Psicólogo
1.036.Mª Victoria Hernaez Gasteiz Celadora
1.037.Gabino Gil Iturritxa Armentia Jardinero
1.038.Rodolfo Marañon Gasteiz
1.039.Pamela Sepúlveda Vitoria Secretaria
1.040.Rafael Zubillaga Mugica Gasteiz Jubilado
1.041.Martin Martinez Vitoria Jubilado
1.042.Jon Gonzalez Mtz. de Lopera Vitoria-Gasteiz Estudiante
1.043.Joseba Bedia Gasteiz Jubilado
1.044.Zigor Aldekoa Gonzalez Gasteiz -
1.045.Jose Zaldibia Vitoria Jubilado (empleado Ayto)
1.046.Jose Garin Gasteiz Industrial
1.047.Mª Carmen Mtz de Lopera Perea Vitoria Empleada
1.048.Bingen Mendizabal Gasteiz Músiko
1.049.Jose N. Acha Gasteiz Repartidor
1.050.Eneko Bergara Alzuri Arrasate Conserje
1.051.Iranzu Ibarraran Gasteiz Irakaslea
1.052.Maite Ziarsolo Gasteiz Jubilada
1.053.Jose I. Zaldivar Vitoria Bodeguero
1.054.Rosa Gonzalez Gasteiz -
1.055.Mª Jesus Gil Gasteiz Irakaslea
1.056.Miguel Angel San Vicente Vitoria Gasteiz Montador
1.057.Eliseo Gil Zubillaga Gasteiz Arqueólogo
1.058.Aitor Urdangarin Gasteiz Artista
1.059.Mª Jesus Soto Bastida Nanclares -
1.060.Nekane Guede Herrero Beasain Arquitecta
1.061.Aitor Iriarte Kortazar Bilbo Arkitektoa
1.062.Joseba Leizeaga Arriaga Orereta-Errenteria Irudigilea (Arte Ederretan lizentziaduna)
1.063.IÑIGO MTZ DE LAFUENTE RUIZ DE ARCAUTE GASTEIZ OPERARIO
1.064.JESUS MARTINEZ URRA ASPARRENA OPERARIO
1.065.DANIEL ALLENDE ARIAS GASTEIZ LANGILEA
1.066.DAVID GARCIA MTZ DE GUEREÑU GASTEIZ LANGILEA
1.067.JULIO DEL OLMO ORZA GASTEIZ OPERARIO
1.068.JAVIER ROMERO MATEO GASTEIZ LANGILEA
1.069.ALVARO RUIZ DE GAUNA GASTEIZ OPERARIO
1.070.MARCOS HERNANDEZ LORENZO GASTEIZ OPERARIO
1.071.IGOR MARTINEZ PEREZ DE NANCLARES GASTEIZ OPERARIO
1.072.KOLDO LOPEZ DE SUBIJANA FERRER GASTEIZ OPERARIO
1.073.SANTI RODRIGUEZ BLANCO GASTEIZ OPERARIO
1.074.ALBERTO MARTINEZ CAMARA GASTEIZ LANGILEA
1.075.ROBERTO FERNANDEZ FERNANDEZ GASTEIZ LANGILEA
1.076.ALBERTO CHASCO SAENZ GASTEIZ LANGILEA
1.077.ALFONSO ATZAGA SIERRA ZIGOITIA LANGILEA
1.078.CARLOS MERINO MARTINEZ DE LAGOS GASTEIZ LANGILEA
1.079.JUAN DOMINGO FDZ DE R. GLZ. GASTEIZ LANGILEA
1.080.MIGUEL ANGEL MARTINEZ GASTEIZ OPERARIO
1.081.RAFAEL CASTRO MENDEZ GASTEIZ LANGILEA
1.082.ROBERTO EGUIZABAL DIAGO GASTEIZ LANGILEA
1.083.DAVID ESTEBANEZ VICARIO VITORIA-GASTEIZ LANGILEA/OPERARIO
1.084.IÑIGO ALONSO MORAZA VITORIA OPERARIO
1.085.MIKEL DIAZ DE ALDA GOMEZ DE SEGURA GASTEIZ OPERARIO
1.086.ABEL MTZ DE LUKO ERAÑA GASTEIZ OPERARIO
1.087.JOSE RAMON LEZANA VITORIA OPERARIO
1.088.JOSE LUIS PUERTA AGURAIN OPERARIO
1.089.LUIS I. SAENZ DE CORCUERA GASTEIZ OPERARIO
1.090.ARANTZA ARINA GASTEIZ P.ESPECIALISTA
1.091.JESUS LEGARZA GARCIA VITORIA OPERARIO
1.092.ESTIBALIZ HERGUEDAS FDZ DE LARREA ARMIÑON OPERARIA
1.093.ZURIÑE GLZ DE LOPIDANA GASTEIZ CARTERA
1.094.ASKOA RMZ. DE LA PEZIÑA GASTEIZ IKASLEA
1.095.NAHIKARI ORIBE GASTEIZ IKASLEA
1.096.JUAN CARLOS FERNANDEZ GASTEIZ OPERARIO
1.097.PEDRO IPARRAGUIRRE GASTEIZ MERCEDES
1.098.FRANCISCO JAVIER GONZALEZ SANZ GASTEIZ LANGILEA
1.099.MAXIMO LOPEZ FERNANDEZ GASTEIZ ESPECIALISTA
1.100.ROBERTO FDZ DE LANDA LPZ DE SOSOAGA TRESPUENTES/IRUÑA-OKA LANGILEA
1.101.JESUS PZ DE ARRILUCEA MONTE GASTEIZ PEÓN-LANGILEA
1.102.JOSE JAVIER LEKUONA GASTEIZ LANGILEA
1.103.JOSE LUIS DIAZ DE ARCAYA GASTEIZ PEÓN
1.104.MIKEL MUÑOZ MARAÑON GASTEIZ TÉCNICO
1.105.IGNACIO ALONSO ANDRES GASTEIZ TEKNIKOA
1.106.FERNANDO MATEOS GASTEIZ TÉCNICO
1.107.ENDIKA PEREA GASTEIZ TEKNIKOA
1.108.JORGE GALERÓN GASTEIZ MECÁNICO
1.109.UNAI ROMANO GASTEIZ LANGILEA
1.110.CARLOS CONSTENLA LORENZO GASTEIZ ESPECIALISTA
1.111.LUIS ANGEL AGIRIANO ORTON GASTEIZ OBRERO
1.112.ANTONIO SALGADO RODRIGUEZ GASTEIZ ESPECIALISTA
1.113.PATXI EGUIA PICÓN GASTEIZ ESPECIALISTA
1.114.IÑIGO GARCIA MTZ DE GUEREÑU GASTEIZ ESPECIALISTA
1.115.IÑAKI GOÑI ZUBIAURRE GASTEIZ OPERARIO
1.116.KEPA SOLA GARCIA GASTEIZ ESPECIALISTA
1.117.RICARDO MUÑOZ PAMPIN GASTEIZ ESPECIALISTA
1.118.LUIS ARRIETA IBARGUTXI GASTEIZ PEÓN
1.119.IGNACIO MANUEL ANDA DE LA IGLESIA GASTEIZ ESPECIALISTA
1.120.JOSE LUIS GIL ONANDIA GASTEIZ PEÓN
1.121.PABLO MARTINEZ GOIKOLEA GASTEIZ OFICIAL
1.122.PRIMITIVO BARRIO NAVARIDAS GASTEIZ MAESTRO INDUSTRIAL
1.123.BENITO NEVADO BLANCO GASTEIZ OBRERO
1.124.GORKA SAN VICENTE GASTEIZ ESPECIALISTA
1.125.JESUS PEREZ SANZ GASTEIZ ESPECIALISTA
1.126.JUAN JOSE RISQUEL GASTEIZ PEON
1.127.M.A. ROMO GASTEIZ ESPECIALISTA
1.128.JOSE Mª IÑIGUEZ DE HEREDIA GASTEIZ ESPECIALISTA
1.129.JAVIER SÁDABA CIRAUQUI GASTEIZ ESPECIALISTA
1.130.ALFREDO RUILOPE FERNANDEZ GASTEIZ ESPECIALISTA
1.131.Oscar del Rio Astorga Edinburgo Licenciado en Historia/Educador Social
1.132.Lukene Igartua Egaña Oñati Irakaslea
1.133.Elixabete Etxeberria Glz. de Langarika Gasteiz langilea
1.134.Miguel Alfredo Hernández Busto Gasteiz lorazaina
1.135.TOMAS VALENCIANO TAMAYO IRUN ARQUITECTO
1.136.Aitor Sunsundegui Fdez Vitoria Montajes
1.137.Javier Aguillo Fdz. de Gorostiza Gasteiz Licenciado en Ciencias de la Información
1.138.MIGUEL ANGEL VARONA PALACIOS VITORIA-GASTEIZ JUBILADO
1.139.Ricardo Rolando Sepulveda Briones Chile Capitán Marina Mercante
1.140.Alfonso Armando Cuevas Vega Chile Empleado Público
1.141.Rodrigo Javier Torres Flores Chile Técnico Electricista
1.142.Dario Mauricio Aguirre Stephens Chile Técnico Electrónico
1.143.Segundo Hernan Martínez Correa Chile Contolador Radioemisora
1.144.Nelson Aliro Barraza Berrios Chile Técnico mecánico
1.145.Alejandra Loreto Ayala Aguirre Chile Diseñadora Gráfica
1.146.Oscar Gabriel Monroy Megias Chile Empresario
1.147.Peter Francis Rojas Alvarado Chile Electro-Mecánico
1.148.Mauricio Daniel Munizaga Buchanan Chile Oficial Marina Mercante
1.149.Marta Eliana Artigas Medina Chile Pensionada
1.150.Cesar Antonio Villalobos Carmona Chile Comerciante
1.151.José Guillermo Castro Maluenda Chile Vendedor Automotriz
1.152.Elizet Adela Morales Cornejo Chile Educadora
1.153.Eduardo Lionel Ortega Araya Chile Empresario
1.154.Jasna Tonka Puhalovic Pinochet Chile Vendedora de Seguros
1.155.Osvaldo Díaz Cobian Chile Empresario Minero
1.156.Gloria Cecilia Leyton Sarmiento Chile Dueña de casa
1.157.Regina Gabriela Armijo Concha Chile Comerciante
1.158.María Georgina Aguirre Castro Chile Dueña de casa
1.159.Patricio Enrique Veas Adaros Chile Técnico Mecánico
1.160.Cristian Gabriel Echeverria Armijo Chile Electro-Mecánico
1.161.Sara de las Mercedes Magna Garrido Chile Comerciante
1.162.Elsa del CarmenCornejo Rojas Chile Empleada Pública
1.163.Gabriela Teresa Vergara Osorio Chile Dueña de casa
1.164.Guillermo Orlando Ayala Godoy Chile Mueblista
1.165.SAID BOUJEMA ABAS SHARGINI ZIZURKIL OPERARIO
1.166.Antonio Escalante Ruiz Gasteiz -
1.167.ROSA COSTA CONTRERAS CHILE JUBILADA
1.168.GRACIELA ARAYA CONTRERAS CHILE PARAMEDICO
1.169.NATALIA GARCIA PAVEZ CHILE DUEÑA DE CASA
1.170.IRMA DIAZ REYES CHILE PENSIONADA
1.171.EDA BARAHONA PERALTA CHILE LABORES DE CASA
1.172.MARTHA CACERES DIAZ CHILE DUEÑA DE CASA
1.173.NORMA GODOY BUGUEÑO CHILE PENSIONADA
1.174.YOLANDA GONZALEZ RIVERA CHILE DUEÑA DE CASA
1.175.ANA MARIA GONZALEZ RIVERA CHILE JUBILADA
1.176.MARTA MONTOYA CERDA CHILE PENSIONADA
1.177.XIMNA REYES LAGOS CHILE PARAMÉDICO
1.178.PATRICIA ROJO ROJAS CHILE SECRETARIA
1.179.MARIA TERESA ORDENES GONZALEZ CHILE PROFESORA
1.180.Alicia Albarrán Blanco Vitoria-Gasteiz Dependienta librería
1.181.Alejandro Rodriguez Valdespino Vitoria-Gasteiz Cocinero
1.182.Nestor Bernardi La Puebla de Arganzón Técnico
1.183.Ibán Prusilla Vitoria Técnico
1.184.Miguel Angel Martín Campezo Mantenimiento
1.185.Iñaki Mendieta Vitoria Empleado
1.186.Luis Mezcua Vitoria Oficial 3ª
1.187.Iñaki Marquínez Gasteiz Oficial 2ª
1.188.Rafael Arnaiz Vitoria Mecánico
1.189.Juan Carlos García Vitoria Oficial 2ª
1.190.Mohamed Mediai Vitoria Oficial 2ª
1.191.Angel Mendoza Fernández La Puebla de Arganzón Oficial 1ª
1.192.Rafael Nacher Mota Víllodas Oficial 2ª
1.193.Mª Aranzazu García Arriola Vitoria Empleada
1.194.Mª José Barahona Rubalcaba Arbulo Empleada
1.195.Victoriano Aguilar Rodríguez Ollábarre Empleado
1.196.Xabier Goikoetxea Tolosa Irakaslea
1.197.Joseba Unzalu Aurrekoetxea Gasteiz Biologoa
1.198.Irati Alkorta Bergara Reinsección social
1.199.Nagore Cid Txasko Gasteiz Reinserción social
1.200.Jon Santos Gamarra Gasteiz Euskal filologoa
1.201.Roberto Arruabarrena Gasteiz Irakaslea
1.202.Aitor Saez de Asteasu Gasteiz Abokatua
1.203.Gorka Iriondo Gantxegi Gilierna Komertziala
1.204.Jesus Iturriza Gasteiz Irakaslea
1.205.Amaia Garcia-Serrano Arregi Gasteiz Gizarte langilea
1.206.Iñaki Agirre Jauregialtzo Gasteiz Osakidetzako langilea
1.207.Pello Errazkin Ezponda Hondarribia Arkitektoa
1.208.Ana MªOrtega Gasteiz -
1.209.Juan Antonio Etxezarraga Berriz Of. 3ª
1.210.Juan R. Dunagoitia Telleria Zornotza -
1.211.-Isabel Elizondo Larreina Gasteiz -
1.212.Mikel Uribesalgo Arondo Bergara -
1.213.Iñaki Mateos Oiartzun -
1.214.Maripi Laskurain Bergara Euskara teknikaria
1.215.Jose Antonio Alonso De La Hera Bilbao Pentsioduna
1.216.Estibaliz Loiri Heriz Arrasate -
1.217.Mª Mercedes Aurrekoetxea Gasteiz Jubilatua
1.218.Ramon Unzalu Gasteiz Jubilatua
1.219.Marta Garcia Gomez Basauri Artesana
1.220.Juan Luis Erzilla Alberdi Durango Administraria
1.221.Juan Leon Mutriku -
1.222.Itxaro Uriarte Erraide Gernika Irakaslea
1.223.Jose Perez Ansoelaga Sopela Irakaslea
1.224.Mª Jesus Jauregi Abaltzisketa Sendagilea
1.225.Jose Luis Armendia Arrasate Yoga irakaslea
1.226.Garazi Etxeberria San Miguel Arrasate Arkitekto teknikoa
1.227.Maijo Urkizu Mendiola Azpeitia Irakaslea
1.228.Agurtzane Azpillaga Landa Azpeitia Itzultzailea
1.229.Maite Abaitua Gasteiz Administraria
1.230.Kontxi Sarriugarte Ansuategi Gasteiz Irakaslea
1.231.Gaizka Bolinaga Iturrikastillo Elgeta Langile
1.232.Jesus Mari Sagarna Ocerin-Jauregi Bergara Irakaslea
1.233.Justina Elexpuru Arregi Bergara Irakaslea
1.234.Josu Goikoetxea Gernika Ingeniaria
1.235.Errosa Aurrekoetxea Gurtubai Igorre Maistra
1.236.Karmele Agirregabiria Agirre Bergara Maistra
1.237.Pedro Mª Alberdi Fernandez Durango Arotza
1.238.Edorta Jimenez Idazlea
1.239.Mila Salterain Abadiño -
1.240.Joseba Zamakona Azkona Durango Sindikalista
1.241.Mª Jesus Blas Uria Gorliz Etxeko-andre
1.242.Iñaki Ugarte Meñaka Bermeo Jubilatua
1.243.Koldobika Unzalu Aurrekoetxea Gasteiz Langilea
1.244.Begoña Larrondo Bilbo Irakasle
1.245.A. Gisasola Markina-Xemein Irakaslea
1.246.Jon Joseba Ibarzabal Markina Langilea
1.247.M. Berazadi - Administraria
1.248.Conchi Lopez de Munain Vitoria Aux. Injeniaritza
1.249.Nahia Belloso Iruñea Ikaslea
1.250.Roberto Barriuso Bilbo Langilea
1.251.Araceli Jimenez Bilbo Langilea
1.252.Jose Luis Garmendia Gasteiz Irakaslea
1.253.Gorka Etxabe Otadui Aretxabaleta Kazetaria
1.254.Joan Mari Irigoien Altza-Donostia Idazlea
1.255.Goizane Herrera Iruñea|Ikaslea
1.256.Ane Otxoa de Eribe Donostia Ikaslea
1.257.Aitor Gorosabel Eibar Musikaria
1.258.Itziar Garate Arrigorriaga Dendaria
1.259.Luis Berrizbeitia Abadiño Langilea
1.260.Teresa Irugunagate Solozabal Etxebarria Irakaslea
1.261.Ane Garmendia Aldasoro Beasain Antzezlea
1.262.Jabier Mirena Etxebarria Elexpe Durango Delineante
1.263.Gotzone Aramaio Ondarru E. lanak
1.264.Belen Beroiz Ondarru Etxeko lanak
1.265.Ana Pereda Pereda Gasteiz Irakaslea
1.266.Didier Espina Lazaro Gasteiz Irakaslea
1.267.Xabier Eraña Gasteiz Langilea
1.268.Amaia Lazkano Arrasate Idazkaria
1.269.Juanjo Arrieta Segura Jubilatua
1.270.Jose Agustin Arrieta Donostia Idazlea
1.271.Iker Barandiaran Zubiate Arrasate Kazetaria
1.272.Maite Arrizabalaga Arabiourrutia Berriz Idazlea
1.273.Idoia Aretxabaleta Bilbo Irakaslea
1.274.Joseba Jokin Fernandez Quincoces Bilbo Langilea
1.275.Carmen Garciriain Aldaba Iruñea Irakaslea
1.276.Jon Ugarte Ugarte Aramaio Basozaina
1.277.Manuel Moreno Martin Ermua Kultur-Teknikaria
1.278.Conchi Hernando Eibar -
1.279.Hibai Iztueta Gasteiz Irakaslea
1.280.Carlos Villanueva Irun -
1.281.Daniel Arbeletxe Izura Laboraria
1.282.Antton Gorriñi Gaintza Muxika Arkeologoa
1.283.Oihan Garai Agirre Muxika Hezitzailea
1.284.Pili Gil Gasteiz Langabea
1.285.Ainhoa Garagalza Gasteiz|Langabea
1.286.Pablo Ribero Araotz Zumarraga Estudiante
1.287.Ibon Olalde Markiegi Gasteiz Ikaslea
1.288.Adolfo Bornaetxea Donostia Irakaslea
1.289.Rosa Estela Donostia Irakaslea
1.290.Feli Diez Durango Langabea
1.291.Larraitz Urra Getxo Adingabeko-hezitzailea
1.292.Garazi Urra Getxo Irakaslea
1.293.Xanti Lopez Tafalla Parado
1.294.Nerea Mesa Mateo Tafalla Irakaslea
1.295.Jonathan Moreno Rodriguez Atxondo Irakaslea
1.296.Joseba Cerezo Garcia Bilbo Irakaslea
1.297.Edurne Mendia Rezola Tolosa Idazkaria
1.298.Beñat Elosegi Ortiz de Zarate Tolosa Lorazaina
1.299.Juan Azkune Eibar Jubilado
1.300.Xabi Larrea - Langabe
1.301.Manu Imaz Larrabetzu Administraria
1.302.Joseba Butron Getxo Irakaslea
1.303.Andrea Mendinueta Iruña Ikaslea
1.304.Ainhoa Aranbarri Ondarru Ikaslea
1.305.Espe Izarzelaia Durango Langilea
1.306.Josu Barinagarrementeria Balmaseda Ikaslea
1.307.Iñaki Basabe Gasteiz Peoia
1.308.Ander Epelde Soraluze Maisua
1.309.Gaizka Azkuna Amorebieta Injeniaria
1.310.Itziar Laburu Zarautz -
1.311.Koldo Katxo Durango Irakaslea
1.312.Lurdes Rey Iruña -
1.313.Jose Luis Gil Enkarte Ark.Tkoa
1.314.Jose Anjel Aramendi Orozko Administraria
1.315.Bidane Jaunarena Orozko Etxekoandre
1.316.Arkaitz Gaztelu Arteaga Ingeniaria
1.317.Karmele Orio Gasteiz Irakaslea
1.318.Mertxe Berasaregi Gasteiz Irakaslea
1.319.David Sanchez Casares Bilbo Langilea
1.320.Irantzu Lasa Varela Bilbo Langilea
1.321.Iñaki Gurtubai Durango Peon
1.322.Esteban San Pedro Bermeo Irakaslea
1.323.Mª Jose Guillem Fabra Bermeo Irakaslea
1.324.Ainhoa San Pedro Guillem Bermeo Komunikazioa
1.325.Benito Gorbea Lezama Pensionista
1.326.Ion Gago Pichó Bermeo Komunikazioa
1.327.Fernando Henao Goienetxea Irun Biltegia
1.329.Jose A. Parra Zornotza Sukaldaria
1.330.Rakel Arribas Lezama Administraria
1.331.Txema Epelde Azkoitia Mekanikoa
1.332.Esteban Irusta Oñati Irakaslea
1.333.Koldo Ortiz de Ginea Gasteiz Irakaslea
1.334.Arantza Muruaga Monasterio Fruiz Psikologoa
1.335.J. Zurutuza Azurmendi Beasain Etxeko lanak
1.336.Ion Tolosa Aierbe Gainza Langilea
1.337.Mª Carmen Etxebarria Eibar Irakaslea
1.338.Garbiñe Etxaburu Hondarribia Administraria
1.339.Pablo Ruiz de Aretxabaleta Gasteiz Kazetaria
1.340.Josune Perez Sainz Santurtzi Irakaslea
1.341.Yolanda Rios Barakaldo Atezaina
1.342.Virginia Torrecilla Gasteiz Enp. Lizenziatua
1.343.Unai Telleria Bastarrika Donostia Irakaslea
1.344.Ana Irazabal Elorrio Irakaslea
1.345.Jone Irazabal Elorrio|Aktoresa
1.346.Erik Osa Rodriguez Ondarroa Langabetua
1.347.Joxeluis Aldasoro Deba Alguazilla
1.348.Miguel Martinez Landa Gasteiz -
1.349.Paki Lizcano Romero Gasteiz -
1.350.Itziar Etxaniz Erle Gasteiz Irakaslea
1.351.Jon Otxotorena Zabaleta Hernani Ikaslea
1.352.Xabier Eceiza Mendinueta Hernani Ikaslea
1.353.Santiago Ruiz M. Erandio Autonomoa
1.354.Armando Lopez Beasain Jubilado
1.355.Jose Ramon Eizagirre Zumaia Bulegaria
1.356.Juan Miguel Castañares Gasteiz Langilea
1.357.J. De la Cruz Abetxuko Langilea
1.358.Esteban Diaz de Durana Gasteiz Langilea
1.359.Josune Eraskin Olanga Gasteiz Irakaslea
1.360.Asis Iriondo Aperribai Gasteiz Langilea
1.361.Yolanda de Urrutia Bilbo Medikua
1.362.Harbil Laburu Osa Zarautz Ikaslea
1.363.Txema Auzmendi Azpeitia Kazetaria
1.364.Jesus Mª Ruiz de Pinedo Gasteiz Comerciante
1.365.Ainhoa Esnaola Azurmendi Villabona Ikaslea
1.366.Itsaso Garmendia Igeldo Irakaslea
1.367.Dulce Burutxaga Bilbo Kazetaria
1.368.Mikel Madinabeitia Uribetxebarria Gasteiz Sanitario
1.369.Ester Güell Colls Bilbo Educadora Social
1.370.Josu Ajuria Abadiño Irakaslea
1.371.Maite Frades Abadiño Langilea
1.372.Oier Azulain Alejos Lezo Ikaslea
1.373.Ainhoa Elu Ugarte Bilbo -
1.374.Aizpea Uribe Balantzategi Bergara Langilea
1.375.Isabel Quintano - -
1.376.M. Dolores Rivera Durango -
1.377.Maite Alvarado Herran Gasteiz -
1.378.Mila Barrueta Durango -
1.379.Marixa Perez Gasteiz -
1.380.Fernando Torrecilla Berriz -
1.381.Julen Ruiz de Pinedo Zalduondo Industrial
1.382.Jose Mari Bilbao Durango -
1.383.Eneko Parra Gasteiz -
1.384.Jesus M. Ortiz Legazpi -
1.385.Jose Luis Mina Legazpi Langilea
1.386.Jose Ignacio Lopez de Luzuriaga Donostia Musikaria
1.387.Jose Ramon Kortabitarte Eibar Hezk. Ikuskaria
1.388.Ainhoa Arregi Gaztañaga Leintz Gatzaga Arte Ederrak
1.389.Koldo Zumalde Oñati Langilea
1.390.Edurne Basozabal Mendiguren Gasteiz Irakaslea
1.391.Juan S. Martin Carro Gasteiz Langilea
1.392.Idoia Lasa Elgezua Elgeta Langilea
1.393.Edelmira Undiano Gasteiz Jubilada
1.394.Carmelo Elizondo Donostia Enp. Lizenziatua
1.395.Rosi Letamendia Donostia Irakaslea
1.396.Maribi Auza Amondarain Donostia Irakaslea
1.397.Ane Goikoetxea Etxeberri Elgoibar Etxeko lanak
1.398.Angel Alkalde Portugalete A.Farmazia
1.399.Ixone Fdz. De Labastida Gasteiz Teknikaria
1.400.Idurre Lopez Lana Altza Historialaria
1.401.Aitor Ilarreta Erimias Orereta Irakasea
1.402.Esther Martin Portugalete Jubilada
1.403.Mª Asun Martin Portugalete Pensionista
1.404.Amaia Andonegi Bilbo Irakaslea
1.405.Asun Laburu Illarramendi Gasteiz Jubilatua
1.406.Doroteo Lekuona Laburu Gasteiz Jubilatua
1.407.Itziar Herrasti Areitio Gasteiz Delineantea
1.408.Raquel Auzmendi Jimenez Gasteiz Irakaslea
1.409.Irati Esnal Auzmendi Gasteiz Ikaslea
1.410.Joseba Esnal Arrizabalaga Araia Langilea
1.411.Esperanza Auzmendi Araia Gizarte langilea
1.412.Ruben Ziordia Gasteiz Eskultorea
1.413.Elisa Uriarte Gasteiz Administraria
1.414.Nieves Martinez Gasteiz Administraria
1.415.J. M. Diaz de la Barcena Gasteiz Administraria
1.416.Zurine Cerezo Gasteiz Aux. enfermeria
1.417.Juan Luis Llano Gasteiz Ujier
1.418.Elene Vera Legutio Ujier
1.419.Santa Gonzalez Gasteiz Tecnico
1.420.Ibon Idirin Zornotza Tecnico
1.421.Juan M. Martinez Irakaslea Irakaslea
1.422.Helena Barase Vitoria Medico
1.423.Sonia Avelino Vitoria Admvo
1.424.Cristina Diez Redondo Montoria Ama de casa
1.425.Pedro Bravo Blanco Gasteiz Especialista
1.426.Eukene Martinez de Gereñu Irakaslea
1.427.Peio Menta Baiona Erlezaina
1.428.Jon Ruiz de Pinedo Gasteiz Ikaslea
1.429.Haizea Ruiz de Pinedo Gasteiz Ikaslea
1.430.Oier Suarez Hernando Zalduendo
1.431.Ana Fernandez Vitoria Dependienta
1.432.Jose Luis Ibisate Zalduondo Jubilado
1.433.Asier Etxeberria Lz. Arbina Gasteiz Montador estructuras
1.434.JoseM. Corchero Duran Zalduondo Albañil
1.435.Mª Luisa Imaz Agurain Etxekoandrea
1.436.Cristina Imaz Zalduondo Autonoma
1.437.Olga Diaz de Durana Zalduondo -
1.438.Alberto Hernandez Zalduondo -
1.439.Ruben Prado Agurain Kartero
1.440.Beatriz Auzmendi Jimenez Araia Irakaslea
1.441.Aitor Mendizabal Garmendia Araia Iturkina
1.442.Teresa Molinuevo Vitoria -
1.443.Oscar Garcia de Garayo Vitoria -
1.444.Yolanda Gonzalez Castro Vitoria Funcionaria
1.445.Pili Glz. de Retana Ortiz de Zarate Gasteiz Irakaslea
1.446.Matilde Larreina Escudero Gasteiz Administraria
1.447.Lurdes Lamas Fernandez Gasteiz Irakaslea
1.448.Nerea Lores Martikorena Gamiz-Fika Ikaslea
1.449.Estitxu Marañon Gasteiz Langilea
1.450.Rosario De Miguel Gasteiz Etxeko andrea
1.451.FerminLezeta Arrasate Basozain
1.452.Laida Diez Bajineta Atxondo Etxeko andrea
1.453.Daniel Asua Gernika Kazetaria
1.454.Jose Luis Zarrabeitia Durango Tornero
1.455.Santiago Ussia Barbara Laudio Langilea
1.456.Jose Luis Erdozia Mauleon Etxarri-Aranaz Irakaslea
1.457.Fausto Razkin B. Administraria
1.458.Aitor Atseginolatza Idiazabal Langabea
1.459.Gurutze Ortiz de Nueva Busturi Jubilatua
1.460.P. Xabier Aretxaga LLona Bilbo Langilea
1.461.Urtzi Barrenetxea Igorre Teknikaria
1.462.M. Nekane Aginaga Markina-Xemein Irakaslea
1.463.Esperanza Jauregi Arrasate Zaintzailea
1.464.Karla Santisteban Laudio Irakaslea
1.465.Monika Salazar Azurmendi Hernani Irakaslea
1.466.Karmele Poblacion Martinez Aiara Irakaslea
1.467.Mertxe Azkarraga Biguri Aiara Irakaslea
1.468.Jose Martin Buztinza Dima Teknikaria
1.469.M. Aintzane Berasategi Donostia Irakaslea
1.470.Rafa Conde Arrigorriaga Saltzailea
1.471.Olatz Etxagibel Gasteiz Farmazilaria
1.472.Enaitz Etxagibel Barcelona Informatikoa
1.473.Rosa Mª Martinez Vitoria Amona
1.474.Leire Etxagibel Gasteiz Disenatzailea
1.475.Alfredo Lopez de Gauna Vitoria Comercial
1.476.Eduardo Etxagibel Vitoria Aitona
1.477.Zigor Barroa Urrueza Amurrio Autonomoa
1.478.Alain Potiño Agüero Laudio Diseño
1.479.Iban Pino Amurrio Agrícola
1.480.Txaro Marañon Vitoria-Gasteiz Ceramista
1.481.Iñaki Arrieta Gasteiz -
1.482.Mª Dolores Mendez Sukarrieta A.T.S.
1.483.Pello M. Arratibel Arratibel Beasain Harreragilea
1.484.Jabier Gomez Aginaga Portugalete Hizkuntza Tek.
1.485.Natalia Prado Velasco Portugalete Irakaslea
1.486.Jose Alberto Santiago Mtz. Vitoria-Gasteiz Irakaslea
1.487.Asier Zaldegi Aretxederreta Bilbo -
1.488.Aritz Villar Bilbo -
1.489.Edurne Zaldibia Izagirre Azkoitia Irakaslea
1.490.Haritz K. Otxoa Aspuruko Ibarrangelu ETB
1.491.E. Prieto Otxoa Oteiza Ikaslea
1.492.Xabier Jimenez Baños Bilbo Irakaslea
1.493.Juan Carlos Tapia Barakaldo -
1.494.Aitor Naberan Gasteiz Aparejadorea
1.495.Mikel Larburu Zumaia Ingeniaria
1.496.Elene Eizagirre Zumai Itzultzailea
1.497.Ana Mezu Larrabetzu Irakaslea
1.498.M. A. Lekue Larrabetzu Garraiolaria
1.499.Garbiñe Etxebarria Larrabetzu Administraria
1.500.Jordi Cornellá Frigola Calonge, Girona Estudiante
1.501.Ainhoa Borja Berriz Parada
1.502.Jon Maeso Carreño Bilbao Jardinero
1.503.Mª Jesus Ribas Eskibel Busturia Soziologoa
1.504.Jose Mari Elgezua Bergara Elektronikoa
1.505.Mila Elexpuru Arregi Bergara Irakaslea
1.506.Patxi Beitia Zamalloa Deusto Irakaslea
1.507.Alazne Areitio Berango Ikaslea
1.508.Ibai Ruiz Bilbo Administraria
1.509.Irati Zubiaga Bilbo Informatikaria
1.510.Libe Goiri Bilbo Diseño
1.511.Asun Oz de Guinea Gasteiz Erizaina
1.512.Joseba Iturbe Lasarte Irakaslea
1.513.Aitziber Anakabe Iturriaga Barakaldo Irakaslea
1.514.Sergio H. Arribas Gasteiz Langilea
1.515.Enrike Velez de Mendizabal Durango Gestor
1.516.Jose Antonio Lekue Jauregi Larrabetzu Itzultzailea
1.517.Madariaga-ko Iulen Senpere Abokatua
1.518.Nuria Molla Comas Calonge Bailarina
1.519.Ernesto Velasco Quiros Calonge-Girona Camarero
1.520.Haritz Leanizbarrutia Berriz Trokeleroa
1.521.Irati Lekanda Zugasti Gasteiz Irakaslea
1.522.Marian Zubizarreta Bolinaga Bergara Irakaslea
1.523.Amaia Zatika Barrutia Lekeitio Hez. Berezia
1.524.Margarita Zurutuza Arteaga Donostia A.T.S.
1.525.Ricardo Cruz Lopez Donostia Itzultzailea
1.526.Mª Isabel Aramendi Arana Ataun Irakaslea
1.527.Pablo Muñoz Donostia Kazetaria
1.528.Aurkene Perez Iraeta Eibar Autonomoa
1.529.Eneko Pradera GarateEibar Eleztrizista
1.530.Luis Erre. Berdonces Gonzalez Elgoibar Eleztrizista
1.531.Maritxu Dorronsoro Aroztegi Lazkao Irakaslea
1.532.Arantza Armendariz Iraola Agurain Irakaslea
1.533.Diosdao Alvarez Prieto Santurtzi Irakaslea
1.534.Miren Josune Del Rey Santurtzi Comercial
1.535.Jone Del Rey Getxo Tecnico const.
1.536.Jose Inazio Elias Zarautz Kontserjea
1.537.Barturen-dar Pasqal Bilbo Jubilatua
1.538.Olga Romero Valdegovia Hezitzailea
1.539.Ricardo Angulo Bilbo Irakaslea
1.540.Sorkunde Zubizarreta Bergara|Aux. Administratiboa
1.541.Nerea Altuna Aretxabaleta -
1.542.Josu Atxaga Aretxabaleta Langilea
1.543.Monika Goienola Galdakao Irakaslea
1.544.Begoña Gojenola Galdakao Irakaslea
1.545.Junkal Portugues Zalla Irakaslea
1.546.Alberto Benito Gasteiz Sukaldaria
1.547.Begoña Rivas Busturi Langabea
1.548.Xabier Bareño Gasteiz Zaharra
1.549.Berezi Etxebarria Busturi Sukaldaria
1.550.Agustin Egaña Bilbo Irakaslea
1.551.Santos Okina Latorre Durango Jubilatua
1.552.Josu Murgia Glz. de Mendoza Artea -
1.553.Ieltxu Orueta Gasteiz Ikaslea
1.554.Joseba Perez de Montoya Orozko Teknokoa
1.555.Inaxita Bereziartua Jubilatua
1.556.Jose A. Azpiazu Oñati Idazlea
1.557.Gema Aramendi Arana Ataun Postaria
1.558.Mª Sagrario Eskisabel Ataun Irakaslea
1.559.Jose Alfaro Durango Educ. social
1.560.Andoni Basabe Elorrio Kazetaria
1.561.Mª Dolores Aldeanueva Zornotza Irakaslea
1.562.Xabier Berasategi Bergara Arkitektoa
1.563.Mª Luisa Aseginolaza Bergara Dendaria
1.564.Fernando Beitia Elorrio Fundicion
1.565.Josune Villanueva Getxo Jubilatua
1.566.Mª Pilar Muniain Zarautz Langilea
1.568.Elena Laka Muñoz Bergara Langilea
1.569.Isabel Ibañez Rz. de Arkaute Gasteiz Erizaina
1.570.Juan Pedro Echebarria Busturia Langilea
1.571.Angel Iturriotz Gorospe Gasteiz Langilea
1.572.Maria Uribarri Salazar Durango Irakaslea
1.573.Goio Ramos Villanueva Ugao Irakaslea
1.574.Lola Murciano Garcia Ugao Haurtzaina
1.575.Mikel Laskurain Erreka Berriz Irakaslea
1.576.Eneritz Atutxa Villareal Lemoa Irakaslea
1.577.Edurne Sanchez Pardo Galdakao Ile-apaintzailea
1.578.Jon Bilbao Markina Delineante
1.579.Angel Bidaurrazaga Mungia Irakaslea
1.580.Manu Urbieta Zarautz Langilea
1.581.Ane Solaberrieta Zarautz Langilea
1.582.Rafa Isasi Landa Arespaldetza Suhiltzailea
1.583.Amaia Fuldain Isasi-isasmendi Lekeitio Irakaslea
1.584.Gorka Etxabe Lizaso Gasteiz Gozogilea
1.585.Arrate Saez de Urturi Lopez Gasteiz Irakaslea
1.586.Julia Zubiaur Gasteiz Irakaslea
1.587.Idoia Kareaga Barakaldo Irakaslea
1.588.Bittor Gallastegi Elgeta -
1.589.Eneida Elorriaga Elgeta Irakaslea
1.590.Iñaki Olea Bilbao Admvo.
1.591.Ricardo Mendia Gasteiz Jubilado
1.592.Sebas Saldias Gasteiz Jubilado
1.593.Angel Ugarteburu Elgoibar Irakaslea
1.594.Conchi Gabilondo Elgoibar Etxeko-andrea
1.595.Aitziber Albistegi Bergara Albaitaria
1.596.Miren Arana Lekuona Gasteiz Medikua
1.597.Mila Villa Elorrio Irakaslea
1.598.Juan A. Miota Berrio Elorrio Langilea
1.599.Arantza Berezibar Arrasate Irakaslea
1.600.Zelai Nikolas Ezkurdia Barrika Administraria
1.601.Pedro Mendoza Industrial
1.602.Mª Jose Pinillo Alegia Gipuzkoa
1.603.Jon Echevarri Iturbe Santurtzi -
1.604.Ana Garcia Gusmano Bermeo Langabea
1.605.Jose A. Guarrochena Bermeo Langabea
1.606.Lander Azaola Urigoitia Durango Irakaslea
1.607.Izaskun Aizpurua Manso Andoain Ikaslea
1.608.Leire Seminario Aguirre Sarriguren Irakaslea
1.609.Sujata Hara Araia Ikaslea
1.610.Eñaut Etxamendi Mitirine Erakaslea
1.611.JokinAzpiazu Eibar Langabea
1.612.Estibalitz Zubeldia Zumaia Orientatzailea
1.613.Eva Lopez Cuco Güenes -
1.614.Koldo Oteo Askasibar Bergara Obrero
1.615.Iñaki Murua Jauregi Gabiria Irakaslea
1.616.Iker Vitores Mota Gasteiz Langilea
1.617.Nora Madariaga Oteo Bergara Langilea
1.618.Iñaki O’Shea Artiñano Barakaldo Jubilatua
1.619.Koldo Basabe Sebastian Barakaldo Musika irakaslea
1.620.Maitena Hirigaray Iparralde Ikaslea
1.621.Arkaitz Iza Perez Bilbo Ikaslea
1.622.Aitor Iza Perez Bilbo Ikaslea
1.623.Gorka Etxaniz Soraluze Deba Teknikaria
1.624.Zuriñe Gredilla Kareaga Deba Artisaua
1.625.Ane Martiartu Lasuen Eibar Irakaslea
1.626.Mª Pilar Martiartu Lasuen Zarautz Irakaslea
1.627.Aritz Fernandez Urchaga Bilbao Estudiante
1.628.Angel Garai Markaide Arrasate Langilea
1.629.Pedro M. Santin Bilbao Empleado
1.630.Carmen Figueroa Fernandez Algorta Autonomoa
1.631.J. Cruz Yurreta Bilbo Langilea
1.632.Iñaki Oses Carrasco Burlata Langilea
1.633.Aiziber Zubeldia Zumaia Langilea
1.634.Roberto Irigoien Oñati Langilea
1.635.Blanca Lopez Gabiria Irakaslea
1.636.Itxasne Elorregi Bilbao Bermeo Erizaina
1.637.Josefina Bilbao Bermeo Langilea
1.638.Leire Martinez Hierro Barakaldo Ikaslea
1.639.Markel Ganboa Melero Durango Ikaslea
1.640.Mikel Anderez Belategi Durango Ikaslea
1.641.Dani Goñi Irazusta Donostia Irakaslea
1.642.P. Mendiguren Gasteiz Jubilatua
1.643.Esther Igarzabal Gasteiz Etxekoandrea
1.644.Iker Bilbao San Nicolas Bermeo Geografoa
1.645.Maria Jaqueline F Grabiec Brasil Guia turismo ecológico
1.646.Olaia Rike Mungia Gerontologoa
1.647.Arkaitz Aranguren Egia Ugao Irudigilea
1.648.Julen Rotaetxe Torrontegi Bilbao Langilea
1.649.David Miguel Gomez Bilbo Parado
1.650.Leire Garcia Salazar Bilbo Parada
1.651.Maitane Zumalabe Peña Bilbo Langabetua
1.652.Eulalia Iraeta Donostia Etxekoandrea
1.653.Amor Ventureira San Miguel Tolosa Komertziala
1.654.Zulema Tena Martin Tolosa Komertziala
1.655.Angel Ruiz Pando Ermua Langilea
1.656.Nahia Albizuri Ermua Irakaslea
1.657.Coro Sanz Larrabetzu Irakaslea
1.658.Peru Azkarate Bergara Administraria
1.659.Ana Ilarduia Bergara Administraria
1.660.Ainara Balantzategi Ibargoitia Gasteiz Langabetua
1.661.Galder Unzalu Etxabe Bilbo Administraria
1.662.Asier Osinalde Vidal Donostia Irakaslea
1.663.Arantza Gallastegi Iturralde Bergara Metalgintza
1.664.Elena Guzon Arrese Irun Irakaslea
1.665.Urtzi Arrieta Aguado Bilbo Teknikaria
1.666.Mikel Lacalle Gasteiz Maisua
1.667.Begoña Clemente Gasteiz Administraria
1.668.Unai Eskauriatza Etxebarria Sestao Irakaslea
1.669.Iosu Andonegi Astigarraga Mutriku Urtzaile
1.670.Iñaki Gabilondo Millet - Langilea
1.671.Jesus Agirresarobe Arzalus Usurbil Langilea
1.672.Mikel Fernandez Aizpuru Donostia Irakaslea
1.673.Juan Pedro Iturbe |Urretxu Langilea
1.674.Xabier Gonzalez de Durana Mendia Urretxu Langilea
1.675.Inaxi Manzizidor Zumaia Pentsioduna
1.676.Feli Uria Eizagirre Zumaia Pentsioduna
1.677.Jose Luis Arostegi Agirretxe Usurbil Langilea
1.678.Jose Luis Aranburu Usurbil Langilea
1.679.Jose Ant. Artze Usurbil Idazlea
1.680.Juanjo Olaizola Zubieta Langilea
1.681.Begoña Rekondo Usurbil Administraria
1.682.Maite Etxeberria-arteun Andoain -
1.683.Mari Jose Maiz Usurbil Irakaslea
1.684.Jose Mari Alduntzin Usurbil Sukaldaria
1.685.Zaloa Arnaiz Ibarguren Usurbil Diseinatzailea-
1.686.Arantza Iribar Amigorena Usurbil irakaslea
1.687.Santi Iribar Amigorena Usurbil Langabetua
1.688.Iñaki Agirresarobe Usurbil Irakaslea
1.689.Xabier Mikel Errekondo Usurbil Alkatea
1.690.Manu Sola Lizarralde Usurbil -
1.691.Luis Mari Mujika Urdangarin Errenteria Irakaslea EHU
1.692.Jesus Maria Rodriguez Sala Donostia Lorazaina
1.693.Enrike Lekuona Hondarribia Injeniero naval
1.694.Asier Agirresarobe Azkue Usurbil -
1.695.Jon Roldan Andoain Ingeniaria
1.696.J. Ignacio Martinez Donostia Irakaslea
1.697.J.M. Errekondo Aizpurua Usurbil Jubilatua
1.698.Itziar Ilarramendi Muxika Usurbil-|Irakaslea-
1.699.Inaxio Agiriano Donostia Informatikoa
1.700.Arantza Berasategi Donostia Irakaslea
1.701.Mª Carmen Diaz Donostia -
1.702.Mikel Legorburu Donostia Irakaslea
1.703.Iñaki Sierra Charola Donostia Lic. Ciencias
1.704.Kepa Ezkerra Donostia -
1.705.Jon Mendizabal Donostia Fisikaria
1.706.Olatz Usabiaga Donostia Irakaslea
1.707.Ana Garcia Donostia -
1.708.Marcos Fernández de Larrea Vitoria-Gasteiz Gerente
1.709.Iñaki Ayucar Bóveda Vitoria-Gasteiz Trabajador de mecanizados
1.710.Laura Álvarez Vitoria Técnico informático
1.711.Aitor Iriarte Ibar Gasteiz Jarduera Fisiko eta Kirolen Zientzien Ikaslea
1.712.David Delgado Latorre Gasteiz Jarduera Fisiko eta Kirolen Zientzien Ikaslea
1.713.Beñat Azkona Lopez Gasteiz Historiako Ikaslea
1.714.Mirentxu Larrinaga Iturriarte Gasteiz Gizarte Langintzako Ikaslea
1.715.Oihane Azkona Lopez Gasteiz Diplomada en Trabajo Social
1.716.SIMON LIZARRALDE LAPARTE VITORIA-GASTEIZ SUKALDARIA
1.717.OIER ALVAREZ CARRANZA BILBO IKASLEA
1.718.MIKEL ANZA ETXEGOIEN DONOSTIA FUNTZIONARIOA
1.719.Jon Anza Etxegoien Donostia Jubilatua
1.720.Imanol Anza Etxegoien Donostia Euskal Filologia, Irakaslea
1.721.Paloma Álvarez Álvarez Bizkaia Consultora
1.722.Itziar Silloniz Ozamiz Durango Historia irakaslea / Historian lizentziatua
1.723.Lukas ETXEBERRIA SAGASTUME GASTEIZ IRAKASLEA
1.724.Xabier Murua Bereciartua Zumarraga Injenieru industriala/Teologian lizentziatua
1.725.Pablo Zacarias Montejo López de Alda Gasteiz Topografo
1.726.Garikoitz Azkuna Linaza Zornotza Ingeniari Teknikoa
1.727.Itziar Lahidalga Ugarte Amasa-Villabona Enpresaritzan Lizentziatua
1.728.JAVIER LEKUONA LABURU GASTEIZ COCINERO
1.729.IMANOL ARANZABAL ECENARRO ARETXABALETA JUBILATUA
1.730.ROSA MARI URIARTE BALEDIOLA ARETXABALETA JUBILATUA
1.731.IBAN ARANZABAL URIARTE ARETXABALETA APAREJADOR
1.732.Ane Olarte Gorosabel Arrasate Ikaslea
1.733.Esteban Mulas Aljonilla Aretxabaleta Postaria
1.734.Iñaki Irazabalbeitia Alkiza Zientzia Kimikoetan doktorea
1.735.YOLANDA SORIA PITILLAS GASTEIZ IRAKASLEA
1.736.Joaquin Baxarias Tibau Barcelona Doctor en Medicina/Médico adjunto al Museu d'Arqueologia de Catalunya/Presidente de l'Associació Catalano-Balerar de Paleopatología
1.737.Andoni Etxeberria Aristimu Vitoria-Gasteiz Ikasbidea Ikastolako Zuzendari-ohia
1.738.Rubén Hidalgo González Bilbao Ingeniero en Organización Industrial
1.739.Asier Serrano Lasa Eibar Idazlea eta musikaria
1.740.Pako Sudupe Elortza Hernani Euskal Filologoa
1.741.jone aldamiz-etxebarria leizaola Mungia (Bizkaia) Itzultzailea
1.742.J. L. Alvarez Enparantza "Txillardegi" Donostia Euskal Filologoa eta idazlea
1743.MIREN GARBIÑE EGIA ABADIÑO -
1744.XABIER ARRELOA - -
1745.MERTXE URIN SARASOLA - -
1746.Maria Jesus Egia Intxausti - Irakaslea
1747.Gurutz Beobide - Sendagilea
1748.Iban Harlouchet Mendy Toulouse Irakasle ohia
1749.Mikel Azkarate-askasua Bergara Elektronikan Ingeniaria
1750.Joan Amenabar Gurrutxaga Azpeitia Irakaslea-Euskal Filologian lizenziatua
1751.Unai Berrojalbiz Inchaurbe - Arte Ederretan Lizentziatua
1752. Iñaki Madariaga Bergara Abokatua
1753.Juan Luis Esperesate Langilea Eskoriatza
1754.Olga Alcalde Albaina Vitoria-Gasteiz Irakaslea
1755.Tim Jones Bilbao, Euskadi Editor/Writer at Anthroplogy.net
1756.Mikel Troitiño Berasategi Getaria Irakaslea
1757.Hector IGLESIAS Baiona Filologoa / irakaslea
1758.Martzel Arrieta Laka Donostia Fisika lizentziaturako ikaslea
1759.Almudena Amor Pérez Nanclares de la Oca Auxiliar de Enfermería
1760.Eñaut Agirre Goia Hernani Euskal Filologia
1761.Irati Marañon Amurrio Itzultzailea
1762.Felix Antonio Gonzalez San Vicente GASTEIZ Ekonomilaria
1763.Jose Inazio Gurrutxaga Galafel Hendaia Irakaslea
1764.Juan Jose Irazusta Etxeberria Alegia (Gipuzkoa) Enpresaria
1765.Esther Simal Liñero La Puebla de Arganzón -
1766.Marta Etxaurren Fernandez La Puebla de Arganzón -
1767.Casilda Martínez Sánchez La Puebla de Arganzón -
1768.Gaultier Stephane Francia Artisant
1769.Demontouz Alain Francia Artisant
1770.Oskar Bilbao-Goioaga Bilbo TB Errealizadorea
1771.Hodei Iruretagoiena Albizu Zarautz (Gipuzkoa) Euskal Filologiako ikaslea
1772.Ana Uribesalgo Legutio Langilea
1773.Jon Egiluz Legutio Langilea
1774.AIERT LARRARTE ALDASORO Hernani Abokatua
1775.Txelo Auzmendi Araia T. ocupacional
1776.Santi Mtz. de Arenaza Gasteiz Elektronikoa
1777.Mikel Ibarrondo Gasteiz Zuzenbidea
1778.Begoña Letona Egino Irakaslea
1779.Markel Gomez Letona Egino Ikaslea
1780.Joseba Legarda Agurain Euskara teknikaria
1781.Joseba Urkia Araia Itzultzailea
1782.Jon Alberdi Araia Teknikaria
1783.Mikel Telleria Gasteiz Kazetaria
1784.Diego Gastañares Araia Filisofian lizentziatua
1785.Kepa Pinedo Agurain Gª eta Hªn lizentziatua
1786.Victor Goñi Araba Servicios
1787.Aintzane Larretxi Araba Administraria
1788.Haritz Egues Cuesta Hondarribia (Gipuzkoa) Irakaslea
1789.Peio Suaga Bilbo Ingeniaria
1790.Ibon Serrano Lasa Elgoibar Ingeniaritzan doktorea
1791.ARANTZA ALTUNA SAGARZAZU HONDARRIBIA GIZARTERATZE ZENTRU BATEKO HEZKUNTZA ARDURADUNA
1792.Teresa Martínez Garcia Vitoria-Gasteiz Administrativo
1793.Xabier Ugalde Gulias Okondo (Araba) Irakaslea
1794.Jon Mikel Intsausti Urretxu-Zumarraga Informatikaria
1795.Javier Altuna Ibabe Getxo Administraria
1796.Eduard Selleslagh-Suykens Haasdonk (Flandes, Bélgica) Doctor-ingeniero nuclear (Jubilado)
1797.Idoia Etxeberria Elorza Donostia Kazetaria
1798.Fernando Aranberri Odriozola Ermua Filologoa
1.799.J.Ernesto Iriarte Vitoria Arte
1.800.Oskar Gonzalez Abetxuko Hezitzailea
1.801.Andres Landa Gasteiz Botikaria
1.802.M.R. Elguea Gasteiz -
1.803.Iñaki de Aguirre Gasteiz Jubilado
1.804.Mª Natividad Santiago Vitoria Administrativa
1.805.Iñaki Marañon Diaz de Cerio Gasteiz Subalterno
1.806.Juan Mª Sz. de Cerain Gasteiz Irakaslea
1.807.Joseba Lertxundi Millán Villodas Cartero
1.808.Andoni Etxebarria Gasteiz Itzultzailea
1.809.Idoia Noble Hernani Itzultzailea
1.810.Iñigo Gallartzagoitia Zorrotzua Larrabetzu Enpresaria
1.811.Asun Elorriaga Albizu Durango Irakaslea
1.812.Bittori Junkera Durango Langilea
1.813.gema zubizarreta lasagabaster ARRASATE ADMINISTRARIA
1.814.Rosa Arteaga Mendizabal Donostia Administraria
1.815.Axun Gereka Zelaia Balmaseda euskalgintzan orotarako langilea
1.816.Timoteo Ucin Aldazabal Soraluze Irakaslea
1.817.Pedro Uribarrena Urionagüena Trebiñu Archivero
1.818.Leire Otxotorena Iriarte Usurbil Euskal Filologia/Itzultzailea
1.819.Gaizka Eraña Arana Arrasate (Gipuzkoa) Irakaslea
1820.Nahikari Tolosa Donostia Ikaslea
1821.Ane Aranguren Idarreta Donostia Ikaslea
1822.Karla Suarez Berridi Donostia Ikaslea
1823.Maite Biurrarena Huizi Hondarribia Administraria
1824.Olaia Calonge Maestro Urnieta -
1825.Alaitz Odriozola Larrarte Oiartzun Gizarte langilea
1826.Maddalen Aristegi Sanchez Oiartzun Langilea
1827.Julen Otaegi Izko Donostia Langile eta ikaslea
1828.Araitz Aratxaga Agirre Lekeitio Ikaslea
1829.Gerardo Gomez Zubia Donostia Irakaslea
1830.Unai Torres Indakoetxea Irun Ikaslea
1831.Jaime Saiz Osinaga Doneztebe Ikaslea
1832.Aitziber Arrugaeta Mendizabal Ordizia Ikaslea
1833.Miren Galdos Jauregi Oiartzun Ikaslea
1834.Naroa Esteban Oiartzun Ikaslea
1835.Alaitz Mitxelena Iturbe Lezo Ikaslea
1836.Karmele Mitxelena Etxebeste Oiartzun Ikaslea
1837.Ainhoa Osinaga Ona Zumarraga Ikaslea
1838.Arkaitz Cruz Campos Donostia -
1839.Ane Intxausti Iturbe Igorre Ikaslea
1840.Aiora Barandiaran Arrese Arbizu Ikaslea
1841.Iñaki Odriozola Sustaeta Elgoibar, Gipuzkoa Filosofia irakaslea
1842.Rafa Santxez Muxika Bergara Filologia Ingelesan Lizentziatua. Irakaslea
1843.Karlos Roa Agirrezabal Pagoeta (Araba) Igogailu-jartzaile
1844.Aritz Lazkano Vendrell Hondarribia Ikus-entzunezkotan ikaslea
1845.Luis Mari Elosegi Aldasoro Hondarribia Erretiratua
1846.Xabier Elosegi Aldasoro Baiona Erretiratua
1847.Mikel Delika Gasteiz Vidrierista
1848.Iñaki Azkoaga Bastida Arrasate-Mondragón Soziologoa
1849.Iñigo Zorrilla Gallastegui Leioa Ekonomilaria
1850.Joseba Andoni Larreategui Llamas Bilbao Antzerkia
1851.Mertxe Gil Vallejo Bilbao Antzerkia
1852.Miren Egaña Goya Donostia Euskerako katedradun jubilatua
1853.Fermin Leizaola Donostia Etnografo jubilatua
1854.Arantzazu Arregi Uriarte Donostia Biologoa-Irakaslea
1855.Ainhoa Bourthoumieu Donostia Ostalaritza
1856.Jose Luis Segurola Donostia Electricista
1857.Jose M. Razkin Donostia Irakaslea
1858.Carlos Fernandez Donostia Perito
1859.Iñaki Zubeldia Donostia Langilea
1860.Angel Zabaleta Donostia Historian lizentziatua
1861.Jesus Mª Larrinaga Donostia Langilea
1862.Joxan Apaolaza Oiartzun Langilea
1863.Jose Luis Pasarin Gasteiz Escritor
1864.Julen Fdz. De Eribe Gasteiz -
1865.Francisca Rautenberg Berlin -
1866.Ricardo Urrutia Vitoria -
1867.Miren Lore Barandiaran Gasteiz -
1868.J. Ignacio Salazar Vitoria -
1869.Gaizka Abanzabalegi Gasteiz -
1870.Fernando Jean Gasteiz -
1871.Eva Telletxea Gasteiz -
1872.Mª Concepción Ayerza Donostia -
1873.Loreto Peña Gasteiz -
1874.Mª Isabel Torrecilla Gasteiz -
1875.Asier Otxoa de Retana Gasteiz Ikaslea
1876.F. Garrikagoitia Vitoria -
1877.U.M. Salcedo Vitoria Taskero
1878.Milagros Hernandez Vitoria Ama de casa
1879.Diego Artola Murga Ametzaga Comercial
1880.Jaime Artola Gasteiz Jubilado
1881.Xabi Rodriguez Gasteiz Jubilatua
1882.Juan Jose Salamanca Garikano Gasteiz Autonomo
1883.Idoia Herbon Oña Gasteiz Administrativa
1884.Julia M. Rivera Gasteiz Aux. administrativa
1885.Inmaculada Illera Gasteiz -
1886.Nerea Ibargutxi Sanchez Gasteiz Dinamizatzailea
1887.Dorleta Barandiaran Gasteiz -
1888.Lorena Delgado Ganero Vitoria Peón Limpieza
1889.Barezi Valencia Gcia. de Albeniz Gasteiz Ikaslea
1890.Beatriz Merino Lopez Vitoria Estudiante
1891.Sabrina Valarezo Bustamante Vitoria Estudiante
1892.Leticia de la Torre Aguayo Nanclares de Oca Adm.y gestión
1893.Emilio Ipinza Gasteiz Musikoa
1894.Victor Manuel Lopez de Arkaute Gasteiz -
1895.Mirian Martinez Zubiaga Vitoria Paro
1896.Ana Mª Zubiaga Rodriguez Gasteiz Funcionaria
1897.Edurne Aranguren Vigo Gastiez Gizarte langilea-Irakaslea
1898.Mª Rosa Suso Andrés Aretxabaleta-Araba Administrativa
1899.Mª Angeles Rituerto Vitoria Trabajadora
1900.Jose Angel Recio Alonso Vitoria Trabajadora
1901.Tomás Diaz de Guereñu Vitoria Jubilado
1902.Imelda Blazquez Gasteiz Irakaslea
1903.Enrique Paniagua Gasteiz Operario
1904.Igor Blazquez Gasteiz Autonomoa
1905.Carlos San Pedro Gasteiz Electricista
1906.Eduardo Ramos Gasteiz Mecánico
1907.Esther Diaz de Guereñu Gasteiz Empleada
1908.Carmen Diaz de Gereñu Gasteiz Ama de casa
1909.Ekhi Martinez Gasteiz Ikaslea
1910.Txaro Perez de Arrilucea Gasteiz Irakaslea
1911.Fco. Jose Fernandez de Jauregui Gasteiz Empleado
1912.Ismael Garcia Gomez Vitoria Profesor
1913.M. Aparicio Molinos Vitoria Graduado Social
1914.Rosa Mª Uzkiano Gasteiz Ama de casa
1915.Juan Carlos Fernandez Gasteiz Funcionario
1916.Aitor Armentia Gasteiz karretileroa
1917.Luciana Monja Barriocanal Gasteiz Administrativa
1918.Mª Luisa Sobrón Plágaro Gasteiz Administrari laguntzailea
1919.Pili Lasarte San Sebastian Gasteiz Irakaslea
1920.Elena Urzelai Altuna Gasteiz Langilea
1921.Edu Ibarreta Arkauz Gasteiz Gidaria
1922.Manuel Ochoa de Eribe Lopez Gasteiz Funcionario
1923.Rosa Palacios Hernaez Gasteiz Tendera
1924.Jose Ignacio San Vicente Gonzalez Gasteiz Langilea
1925.Iñaki Mondragon Marco Bergara Langilea
1926.Aitor Aranzabal Gallastegi Bergara Langilea
1927.Amaia Martinez Vitoria Empleada
1928.Nekane Bautista Vitoria Aux. administrativa
1929.Jessica Baeza Vitoria Empleada
1930.Ainhoa Astigarraga Blanco Vitoria-Gasteiz Hª irakaslea
1931.Mª Luisa Hernandez Vitoria-Gasteiz Peluquera
1932.Jesus Saenz Vitoria Profesor
1933.Isabel Ochoa Vitoria Aux. Clínica
1934.Virginia Alcedo Vitoria Gerente
1935.Margarita Cundín Vitoria Profesora
1936.Esther Artola Vitoria Enfermera
1937.Ana Garcia Sagredo Vitoria Enfermera
1938.Ana Perez Dominguez Vitoria Limpieza
1939.Mª Teresa Imaz Vitoria -
1940.Laura Pz. de Onraita Mtz. de S. Bizente Gasteiz Aux. Enferm.
1941.Beatriz Ortega Jimenez Navarra Estudiante
1942.Albana García Treviño Prot. dental
1943.Idoia Muñoz Gasteiz Irakaslea
1944.Nerea Diaz de Tejada Gasteiz -
1945.Nerea Palomo Gomez Gasteiz -
1946.Elena Melo Sarrio Gasteiz -
1947.Javier Pascual Diaz de Cerio Gasteiz Erizaina
1948.Virginia Zurdo Arrieta Gasteiz Erizaina
1949.M. Begoña Lz.-Sosoaga Glz.-Artaza Gasteiz Informatikaria
1950.Javier Puertas Sanchez Gasteiz Langilea
1951.Fausto Bermejo Gasteiz -
1952.Conchi Ladrera Gasteiz -
1953.Mª Jesus Arias Gasteiz -
1954.Mª Angeles Preciado López Vitoria-Gasteiz -
1955.Angel Mª Ezquerro Fernandez Vitoria-Gasteiz -
1956.Izaskun Ezkerro Preciado Gasteiz Dendaria
1957.Araceli Ugarte Albizu Gasteiz Administ.
1958.Iker Irazusta Etxebarria Donostia Irkaslea
1959.Onintza Zabala Irastorza Donostia Irakaslea
1960.Asier Gauna Amurrio Ikaslea
1961.Joseba Gerrero Amurrio Ikaslea
1962.Izaskun Benito Pz. De Mendiola Gasteiz Irakaslea
1963.Arkaitz Garcia Baños Donostia Langilea
1964.Kristina Mardaras Sedrun Iurreta Jubilatua
1965.Gotzone Duñabeitia Kintana Eskoriatza Langilea
1966.Juan Ignacio Ugalde Eskoriatza Langilea
1967.Rosalia Cambra Arana Ameskoa AE
1968.Miguel Garcia de Eulate Usurbil Jubilatua
1969.Joseba Markinez Gasteiz Hezitzailea
1970.Eva Montoya Gasteiz Autonomoa
1971.Joseba Ullibarri Gasteiz Autonomoa
1972.Gergori Otxoa Agurain Irakaslea
1973.Beñat Mendiguren Laudio Udal-teknikaria
1974.Itziar Jimbert Gasteiz Irakaslea
1975.Mikel Mtz. de Mendijur Gasteiz Langilea
1976.Arrate Domaika Gasteiz Administ.
1977.Iñaki Lazkano Gasteiz Taskero
1978.Nerea Garcia Badiola Bilbo Liburuzaina
1979.Francisco Lopez de Gereñu Araba Jubilatua
1980.Mila Lopez de Munain Etxabarri-Urtupiña Agricultora
1981.Milagros Martinez Agurain -
1982.Felix Pikatza Arriola Orozko Arotza
1983.Aritz De la Presa Unanue Gasteiz Botikarioa
1984.Iker Guzman Muñoz Gasteiz Ekintzailea
1985.Igor Guinea Gasteiz Teknikaria
1986.Nagore Berasategi Agurain Irakaslea
1987.Karlos Langarika Gasteiz Kooperatibista
1988.Karmele Zeberio Gasteiz Langilea
1989.Ainhoa Lobo Gasteiz Langilea
1990.Miren Lurdes Gasteiz Langilea
1991.Alberto Linazisoro Legutio -
1992.Ander Mesanza Gasteiz Parado
1993.Rafa Berasategi Segura Espezialista
1994.Jon Goikuria Aristorena Agurain Langilea
1995.Inmaculada Corres Agurain Irakasle
1996.Xabier Labaien Bergara Musikoa
1997.Maider Otamedi Tolosa Eskoriatza Ingeniaria
1998.Olatz Errazti Sagues Donostia Irakaslea
1999.Esther Sagues Mateo Donostia Erizaina
2000.Haritz Portilla Velasco Gasteiz Langilea
2001.Jon Gibelalde Beasain Langilea
2002.Idoia Bueno Artola Beasain Albaiteroa
2003.Idurre Madina Durango Langilea
2004.Amaia Garcia-Serrano Arruti Gasteiz Gizarte Langilea
2005.Ruben Egia Martinez Gasteiz Sukaldaria
2006.Leire Guereñu Mateo Gasteiz Irakaslea
2007.Florencio Clemente Bautista Gasteiz Txoferra
2008.Arantza Arrieta Soraitz Eibar Etxekoandria
2009.Jose A. Fernandez Etxaburu Agurain Itzultzailea
2010.Mª Carmen Burgoa Badiola Gasteiz Irakaslea
2011.Inazio Perez de Infante Sarralde Gasteiz -
2012.Idoioa Beltran de Nanclares Echezarreta Gasteiz -
2013.Reinaldo Jaio Ugalde Bilbo Abokatua
2014.Iñaki Rodriguez Bilbo Irakaslea
2015.Begoña Larrondo Barrena Bilbo Irakaslea
2016.Iñaki Marañon Diaz de Cerio Gasteiz Mandataria
2017.Juan Carlos Perez de Mendiguren Gasteiz Irakaslea
2018.Dani Zuazagoitia Gasteiz Irakaslea
2019.Santos Otxoa de Eribe Gasteiz Langilea
2021.Edurne Aranegi Gasteiz Langilea
2022.Joseba Dorado Gopegi Geografoa
2023.Iñigo Ezquibel Oñati Funtzionario
2024.Aitziber Eizagirre Andoain Interpretea
2025.Angel Idigoras Ormazabal Zegama Mekaniko-torneroa
2026.Cipri Berrozpe Dueñas Bastida Bodeguero
2027.Mª Jesus Ugarte Laudio Irakasle
2028.Eukene Zabala Bermeosolo Laudio Irakaslea
2029.Begoña Cosgaya Manrique Laudio Irakaslea
2030.Mikel Ramirez Perez Okondo Ajustador
2031.Andoni Orveda Ibarrola Laudio Udal-langilea
2032.Eduardo Manzanos Arooy Bastida -
2033.Elisabet Payros Agirre Bergara Euskara teknikaria
2034.Gorka Elortza Laspiur Bergara Albaiteroa
2035.Adolfo Alonso Arana Gasteiz Ostalaritza
2036.Iñigo Urizar Getxo Ikaslea
2037.Imanol Zabaleta Gasteiz Ikaslea
2038.Karmele O. De Pinedo Amurrio Irakaslea
2039.Ane Landeta Fdz. Amurrio Irakaslea
2040.Carmen Perez Herbias Agurain Antzerkia
2041.Manolo Garcia Amurrio Langilea
2042.Patxi Aldama Amurrio Langilea
2043.Lurdes Llodio Aretxabaleta Funtzionarioa
2044.Andoni Marcuello Aretxabatela Langabezia
2045.Jasone Gorroño Aretxabaleta Administraria
2046.Dabid Lopez Goñi Aizarotz (Basaburua) Zeladorea
2047.Marta Huarte Esteban Aizarotz (Basaburua) Irakaslea
2048.Asuncion Izco Iruña Atezaina
2049.Ana Moreno Martinez Okondo Irakaslea
2050.Patxi Bengoetxea Altsasu Langilea
2051.J. Mª Reparaz Altsasu Langilea
2052.M. Garbiñe Fdz. De Landa Pascual Gasteiz Sanitarioa
2053.Jon Martin Tejeria Lasarte-Oria Langilea
2054.Montse Carrillo Gasteiz Langilea
2055.Aitor Zubiaga Barrena Arrasate Langilea
2056.Joseba Berriozabal Urkiza Zumaia Irakaslea
2057.Mendigaña Orostiaga Mendizabal Zumaia Irakaslea
2058.Amaia Lopez de Briñas Gasteiz En paro
2059.Ana Diaz de Garaio Gasteiz En paro
2060.Iñigo Belategi Aranburuzabala Gasteiz Funtzionarioa
2061.Juan Carlos Serrano Gasteiz Langilea
2062.Oskar G. De Andoin Gasteiz Irakaslea
2063.Elisabet Lekuona Araia Esteticista
2064.Miren Garai Gasteiz Secretaria
2065.Iker Vicario Gasteiz Paro
2066.Ixone Uriarte Gasteiz Gizarte langilea
2067.Eduardo Ruiz de Gopegui Gasteiz -
2068.Zuriñe Fernandez Arberas Gasteiz Psikologoa
2069.Andoni Sarriegi Eskisabel Beasain Erretiratua
2070.Miren Arantzazu Galparsoro Barandiaran Beasain Atxekoandrea
2071.Iker Ziriza Markos Gasteiz Irakaslea
2072.Basilio Peña Vitoria-Gasteiz Parado
2073.Cristobal Uncetabarrenechea Elguezabal Vitoria-Gasteiz Almacenista
2074.Etor Larrañaga Garaiondo Hezitzailea eta Hezkuntza Bereziko ikasketak egiten Bergara
2075.Iñaki Zubeldia Otegi IKAZTEGIETA -
2076.Ainhoa Solis Lopez Tolosa Biologoa
2077.Rodolfo Antonio Sepúlveda Briones Viña del Mar-Chile Pensionado
2078.Jon Galdos Kazabon Hondarribia Txalaparta irakaslea eta marrazkilaria
2079.Andoni Etxebeste Donostia Administraria
2080.MarleenVandebroek Lezo Traductora
2081.Teo Blanco Saiz Lezo Empleado RENFE
2082.Ramon Telleria Arrieta ZUMAIA Irakaslea
2083.Juan Martin Otazo Izaguirre Errenteria Historian lizentziaduna. Irakaslea
2084.AITOR PEREZ GARBIZU ERRENTERIA IRAKASLEA
2085.IRIONDO MUJIKA DONOSTIA IRAKASLEA
2086.ARAITZ OLAIZ LEIBAR OIARTZUN IRAKASLEA
2087.Mª CARMEN MUNDUATE IRURETAGOYENA HERNANI IRAKASLEA
2088.ANE GALLASTEGI ZAPIRAIN DONOSTIA INFORMATIKARIA
2089.Maite Landatxe Zugarramurdi Donostia DBH-ko irakaslea
2090.Aitzpea Aizpurua Errenteria Irakaslea
2091.Lurdes ALDALUR URIARTE Aretxabaleta Ikasle jubilatua
2092.Leonor Herrero Alvarez Eskoriatza Ikasle jubilatua
2093.Mertxe Belategi Loiti Eskoriatza Ikasle jubilatua
2094.Javier Roman Errasti Alcelay Bergara Gª-Hªn Lizentziatua
2095.Inma Sagarna Rementeria Zeanuri Irakaslea
2096.Roman Astoreka Senz Zeanuri Zelataria
2097.Asier Ruiz Otero Barakaldo Antropologian lizentziaduna
2098.Bittor Hidalgo Eizagirre Donostia Irakaslea
2099.Jose Antonio Villar Oiarzabal Arrasate Ikus-entzunezkoetan lizentziaduna
2100.Iñigo Barruso Lazkano Larrea Itzultzailea
2101.MIKEL ANZA ETXEGOIEN DONOSTIA ENPRESA ZIENTZETAN DIPLOMATUA
2102.Eneko Akarregi Otxoantezana Ondarroa EHU-ko irakaslea
2103.Susana Baztarrica López Vitoria-Gasteiz Administrativo
2104.Ane Tere Urriza Tolosa Irakasle jubilatua
2105.Joxemari Urrestarazu Aramendi Beasain Irakaslea
2106.Eider Zumalde Pagoaga Arrasate Langilea
2107.Josu Zubiaurre Ituarte Elgoibar Makina-erraminta teknikaria
2108.Gorka Pinillos Lanz Barañain (Nafarroa) Informatikan ingeniaria
2109.Iñaki González-Oribe Vitoria-Gasteiz Artista Plástico
2110.FELIX EZEIZA DOMINGUEZ ALGORTA-BIZKAIA APAREJADOR-IRAKASLEA
2111.Roberto Villate Ruiz de Gordejuela Gasteiz Soziologoa. Zientzia Politikoetan eta Soziologian lizenziatua
2112.Ilia Villate Beitia Gasteiz Giza-Biologiako ikaslea
2113.Arantzazu Beitia Bengoa Gasteiz Irakaslea. Euskal Filologia
2114.MARGARITA KINTANA GARATE GASTEIZ JUBILATUA
2115.JUANTXO MONTON GAMARRA GASTEIZ JUBILATUA
2116.Konrado Mugertza Urkidi Getxo Biologoa eta Hezkuntza ikuskaria
2117.Juan De Mañozga Getxo Langilea
2118.Jose María Gutiérrez Angulo LAUDIO Maisua
2119.Joseba Bilbao Manzarbeitia Mungia Ingenieri Industriala
2120.Fernando Sagarduy Tolosa VITORIA-GASTEIZ JUBILADO
2121.Maria Vicenta Frejo Vitoria-Gasteiz Documentalista
2122.asier etxeberria zarautz -
2123.Dionisio Zuluaga Arteche Pamplona Licenciado en Filosofía
2124.Felipe Alberdi Olaizola DONOSTIA Jubilatua
2125.KOLDO URTARAN ARTEAGA VITORIA-GASTEIZ COMERCIAL
2126.Alain Ruiz Rueda Bilbao Ingenieria Industrial
2127.JOSE LUIS URTARAN ARTEAGA GASTEIZ COMERCIAL
2128.JUANTXO BOLINAGA ULLIBARRI-ARRAZUA GASTEIZ KIMIKARIA
2129.Miren Arantzazu Garai Letamendi Tobillas (Araba) Nazioarteko merkataritza- eta hizkuntza-zerbitzuak
2130.Mikel Martinez Miranda Gasteiz Langilea
2131.Begoña Beitia Bengoa Gasteiz Funtzionaria
2132.Xalbador Unzueta Mitxelena Zarautz-Gipuzkoa injeniari industriala
2133.Marko Txopitea García Barakaldo Aholkulari informatikoa
2134.Ibon iribar Lizeaga Donostia Artista
2135.Jose Maria Razkin Razkin Donostia Peritu industriala
2136.M. Dolores Izquierdo Molinero Donostia Ama de casa
2137.Ainara Maya Urroz Irun Euskal Filologian lizentziatua
2138.Juan Jose Iturrioz Garmendia Hernani Langilea
2139.Itziar Salaberria Arregi Lezo Altzarien zaharberritzailea
2140.Carlo Gonzato Arzo (Svizzera)
2141.Maider Etxaide Rekalde Donostia Ingurumen-aholkularia
2142.Juan Ignacio Zumalde Igartua Arrasate Ingenieri tekniko elektronikoa
2143.Natalia Gardeazabal Diez Bilbao Irakaslea
2144.Aitor Aranburu Artano Olaberria Nekazaritza Ing./ baserritarra
2145.Beñat Castorene Brana Uztaritze kooperatiba zuzendari
2146.Gorka Aldatz Berango Administraria
2147.Trino Meseguer Agulló Pozuelo de Alarcón (Madrid) Jubilado
2148.Izaskun Arrue Etxeberria Andoain Informatikaria
2149.Teresa Ortega Ortega Etxebarri-Bizkaia médico
2150.Iñaki Mozos Muxika Donostia Irakaslea
2151.Igor Odriozola Sustaeta Bilbo Telekomunikazio Ingeniaria
2152.Xabier Sarasua Maritxalar Aretxabaleta Irakaslea eta itzultzailea
2153.Joxe Austin Arrieta Ugartetxea Donostia Idazlea eta itzultzailea
2154.Joxe Manuel Aleman Astiz Artika (Nafarroa) Irakaslea
2155.Begoña Prieto Egurrola Jerez de la Frontera Profesora de pintura
2156.Edorta Agirre Zubieta (Gipuzkoa) Itzultzailea
2157.Axun Gereka Zelaia Balmaseda Filologia Hisp. Lizentziatua
2158.Vicente Luis García Vitoria Periodista
2159.Miren Nekane Aginaga Gezuraga Markina-Xemein Irakaslea
2160.Garikoitz Sanchez Verdugo Donostia Langilea
2161.Maria Gimenez Aguirre Donostia Langilea
2162.Espe Irasuegi Arrasate pensionista
2163.Begoña Basterretxea Urkabustaiz Euskara teknikaria
2164.Dionixio Urrestarazu Zeberio Langilea
2165.Federico Higon Garcia Bilbo Itzultzailea
2166.Agurtzane Lexartza Artza Arrankudiaga Itzultzailea
2167.Haritz Sarriegi Etxeberria Hernani Ingienaria
2168.Iñaki Arrieta Eguia Pasai San Pedro Itzultzaile-zuzentzailea
2169.Javier Garate Urbano Irakasle, Lic. Fil. Española
2170.Alicia García Villamor Trespuentes (Álava) Filóloga
2171.Unai Asurmendi Etxarte Bergara Bergarako Udal Kirol Gerentea
2172.Txomin Letamendi Urresti Ondarroa Jubilatua
2173.Nekane Bengoetxea Badiola Ondarroa Jubilatua
2174.Uriel Gartzia Sola Bilbao Estudiante de Historia
2175.Txuma Murugarren Urrutia Sopuerta Euskal Filologian Lizentziatua
2176.Iñigo Gallartzagoitia Zorrozua Larrabetzu Kultura sustatzailea
2177.Jose Ramon Irastorza Arruebarrena Zaldibia Langilea
2178.Iban Altuna Peña Zumarraga irakaslea
2179.Izaskun Arana Arrasate Langilea
2180.Jokin Ginea Kortajarena Galdakao Administraria
2181.Alfredo Pérez Iriarte Agurain Langilea
2182.Aitor Bereziartua Larrañaga Azpeitia Ingieneritza Teknikoa
2183.Daniel Paulos Vazquez Iruña (Nafarroa) Pintura decorativa
2184.Eneko Haritza Garaialde Etxaburu Hondarribia Ipuin-kontalaria
2185.Kepa Mayora Oria Ormaiztegi Telekomunikazio Ingeniaria
2186.Gaston Beha Cork (Ireland) Architect, Engineer
2187.Jorge Miguel Angel Echániz Buenos Aires Bioquímico
2188.Oihan Larrañaga Zarautz Kazetaria
2189.Igor Ibarguren Urbieta Azpeitia Mantenimendua
2190.Iñigo Ibarguren Urbieta Azpeitia Idazlea
2191.Hilario Ibarguren Urbieta Azpeitia Prejubilatua
2192.Josebe Urbieta Odriozola Azpeitia Etxekoandrea
2193.Jon Ruiz de Azua Telleria Ormaiztegi Salmenta zuzendaria
2194.Alicia Satué Lantarón Mutriku Latin eta greziera irakaslea
2195.Xenki Berho Mujika Altza, Gipuzkoa Arkitektur Tekniko ikaslea
2196.Idoia Ziarrusta Pascual Gometxa Filosofian lizentziatua
2197.Luis Manuel Vivar García Vitoria-Gasteiz Jubilado
2198.Iñaki Cachorro Cambeiro Portugalete Langilea
2199.Edorta Urzelai Guridi Eskoriatza Langilea
2200.Iñigo Bilbatua Perez Zarautz Irakaslea
2201.Xabier Renteria Uriarte. Bilbo Ekonomi zientzietan doktore
2202.Iñaki Gallo Fernandez Bilbo Gizarte langilea
2203.Eneko Ruiz Arranz Bilbao Programatzaile
2204.Felix Etxeberria Balerdi Hernani EHUko irakaslea, pedagogoa
2205.Izaskun Arana Arabaolaza Arrasate Administraria
2206.Javier Goitia Blanco Leioa Ingenieri eta Geografoa
2207.Javier Corral Sanchez Santurtzi
2208.Amaia Arruza Elgezabal Gatika Liburuzaina
2209.Jose Patricio Aldama Gamboa Bilbo Geo eta Historian Lizentziatua
2210.Jose Luis Iriarte Errasti Donostia Master D. empresas, jubilado
2211.Begoña de la Fuente Taberna Donostia Informatikan lizentziatua
2212.Xabier Rey Belloso Donostia Antropologoa
2213.Vicente Blanquer Roselló Valencia Lic. en Geografía e Historia
2214.Goretti Igoa Najera Zarautz Irakaslea
2215.Askoa San Millan Insagurbe Vitoria-Gasteiz Zuzenbidean lizentziatua
2216.Margarita Ibáñez Ramos Bilbo Helduen euskara Irakaslea
2217.Jesus Quesada Mentxaka Algorta Filosofia ta Letratan Liz.
2218.Guillermo Luis Villate La Plata, Argentina Licenciado en Geologia
2219,Candido Azpiazu Beristain Azkoitia Beira langilea
2220.Milagros Altuna Isasmendi Azkoitia Enpresa gerentea
2221.Ainara Azpiazu Altuna Azkoitia Unibertsitarioa
2222.Ainhize Azpiazu Altuna Azkoitia Unibertsitarioa
2223.Gentz del Valle Bilbao Artista, Unibertsitate irakaslea
2224.Ester Arrieta Genua Donostia Disenatzailea
2225.José Miguel Yetano Laguna Donostia Sendagilea
2226.Cristobal Luis Rivera Okendo Bilbao Geografia-Historia lizentziatua
2227.Harkaitz Garaialde Balerdi Hondarribia
2228.Jon Mendizabal Ituarte Donostia Irakaslea
2229.Izaskun Elezgarai Gabantxo Bermeo Irakasle/ikertzailea
2230.Juankar Plazaola Burugain Hernani Langilea
2231.Jon Mikel Larrañaga Maiz Usurbil Ingienari industriala
2232.Aitziber Lopez Arrasate Kimikan doktorea
2233.Iosu Urrexola Atxa Donostia Ingeniero técnico
2234. Luis Galdos Alzelai Gasteiz Neurologoa, jubilatua
2235.Mikel Haranburu Oiharbide Getaria Psikologoa
2236.Itziar Arakistain Olaskoaga Getaria Irakasle ohia
2237.Urdin Alberdi Bergara Langabetua
2238.Maite Larrañaga Olabarria Bergara Administraria
2239.Damian Madinabeitia Olabarria Bergara Ingeniaria
2240.Jesus Garitaonandia Arrillaga Bergara Ekonomian lizentziatua
2241.Ibon Gabilondo Ugarte Bergara Lanbide heziketa
2242.Ignacio Madinabeitia Barrenechea-Arando Bergara Irakaslea
2243.Iker Manso Igarza Antzuola Ingeniaria
2244.Olatz Manzanedo Gabilondo Bergara Zuzendari Idazkaritza
2245.Damian Madinabeitia Olabarria Bergara Ingeniaria
2246.Ane Miren Olabarria Bergara Administraria
2247.Alberto Mendikute Garate Bergara Ingeniaria
2248.Elena Sandoval Ribera Aretxabaleta Irakaslea
2249.Zuriñe Aberasturi Azkarate Bermeo Turismo arloko langilea
2250.Iratxe Arribillaga Trebolazabala Getxo Historia ikaslea
2251.Iñigo Uria Odriozola Zestoa Langilea
2252.Maria Mercero Grande Donostia Irakaslea
2253.Aitzol Iturbe Beristain Antzuola Baserritarra
2254.Gorka Aizpurua Arizmendiarrieta Aretxabaleta Proyectista mecánico
2255.Patxi Saiz Ezenarro Zumaia Langilea
2256.Diego Gorritxo Pejenaute Iruña Administrativo
2257.Oier Dominguez Lopez de Lacalle Elorrio Telekomunikazio Doktorea
2258.Mikel Lacalle Marijuan Gasteiz Maisua
2259.Iñaki Urrutia Uranga Mutriku Langilea
2260.Haritz Unanue Irisarri Zizurkil Langilea
2261.Alize Goiria Egidazu Iurreta Fisikaria
2262.Rafael Pereda Gomez de Segura Vitoria-Gasteiz Delineantea
2263.Diego Alonso Gómez Iturmendi Industria-Ingeniaria
2264.Jose Terán Gámez Mungia Licenciado BBAA
2265.Josu Undabarrena Bustindui Markina-Xemein Autonomoa
2266.Rakel Makatzaga Odria Zarautz Udal Euskaltegiko irakaslea
2267.Ibon Intxaurraga Etxeandia Getxo(Bizkaia) Ikaslea
2268.Asier Etxebeste Balerdi Hondarribia Ostalaria
2269.José María González de Durana García Vitoria Profesor de la UPV/EHU
2270.Rafael Babil Bargues Aspurz Zangotza Langilea
2271.Xabier Errotaetxe Latxiondo Getxo Informatikaria
2272.Andoni Basurco Bilbao Mutriku Ikaslea
2273.Aitziber Mendizabal González Aulesti Irakaslea
2274.Eduardo Madina Etxebarria Galdakao Administrativo
2275.Joseba Izagirre Zubimendi Azpeitia Ingienaria
2276.Peli Goia Eskudero Hernani Jubilatua
2277.Gontzal Oribe Bárcena Tierra de Ayala Langilea
2278.Aitor Errazkin Vicente Irun Irakaslea
2279.Mario Aguirreurreta Herrera Trespuentes
2280.Iñaki Ibarra Unzueta Donostia Ingeniaria
2281.Miriam Mendikute Garate Lakuntza Informatikan ingenaria
2282.Ander Ayala Larrañaga Gasteiz Arkitektoa
2283.Iban Diaz Otxandiano Eskoriatza Ingeniaria
2284.Xabier Sasiain Gastesi Hernani Jubilatua
2285.Alexander Axpe Aranberri Donostia Jubilatua
2286.Gustavo Moraza Casado Gasteiz Langilea
2287.Xabier Etxague Alcalde Arantza (Nafarroa) Irakaslea
2288.Juan Mari Arana Elexpuru Bergara Arkitekto teknikoa
2289.Izaskun Abadia Garate Gernika-Lum Filologian lizentziatua
2290.Jesús Manuel González Garate Gernika-Lumo Operario
2291.Eva Meñike Acinas Arrigorriaga Irakaslea
2292.Jon Gorriño Arriaga Gernika-Lumo Ingeniari industriala
2293.Maria Jesus Garabieta Larrinaga Kortezubi Langilea
2294.Karmen Gaintza Uranga Gernika-Lumo Hizkuntzen irakaslea
2295.Jon Gurutz Zearra Urizar Kortezubi Baserritarra
2296.Bruce Longenecker Waco, Texas, USA Professor of Early Christian History
2297.Jose Antonio Artze Agirre Usurbil Idazlea
2298.Balen Tramon Sampedro Arrasate Irakaslea
2299.Luis Angel Jiménez Gracia Alava Informático
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License